naujieji lazeriai BIOFIRST klinikoje

„Biofirst“ klinika platų turimos naujausios gydymo ir diagnostikos aparatūros arsenalą papildė dar dviem naujausiais pasaulinės lazerių gamintojų lyderės ASCLEPION kompanijos kūriniais iš Vokietijos  -  „MCL31 Dermablate Superfractional“ ir „MeDioStar NeXT PRO“ lazeriais.

„MCL31 Dermablate Superfractional“ – auksinis standartas dermatologijoje, jis greitesnis, galingesnis ir tikslesnis nei kiti lazeriai. Specialus antgalis ir lazerinei ginekologijai (makšties elastingumui didinti,  vaginalinio sausumo ir šlapimo nelaikymo gydymui).

„MeDioStar NeXT PRO“ – vienintelis pasaulyje lazeris, kuriuo atliekamos procedūros yra visiškai beskausmės. Be to procedūrų efektui pasiekti reikia mažiau ir jos žymiai trumpesnės, nei atliekant jas su kitais lazeriais.

 

DSC_9183

2016 metų sausio mėnesį klinikos gydytojai ginekologai ir dermatologai buvo supažindinti su naujaisiais technikos stebuklais. Vokiškus Asclepion lazerius pristatė ir mokymus gydytojams vedė ASCLEPION kompanijos distributorių „Nova Med“  departamento pardavimų vadovė MILENA RZECZKOWSKA ir DR. EVGENII LESHUNOV. DR. EVGENII LESHUNOV – andrologas – urologas, mokslinis tarptautinės lyčių medicinos specialistų asociacijos koordinatorius, mokymus vedantis visame pasaulyje.

Akimirkos iš mokymų:   https://www.youtube.com/watch?v=py6giGzJ5bs&feature=youtu.be