nesciuju prieziuros programa

Kiekvienai mamai kūdikis – ypatinga dovana, tačiau net ir labai laukta žinia apie vaikelio atsiradimą kartu ir džiugina, ir baugina, ir reikalauja atsakomybės. Kiekvienai būsimai mamai ypač svarbus išskirtinis dėmesys ir pagalba viso laukimo metu.

Visame pasaulyje dabar intensyviai kalbama apie naujagymiui palankią ligoninę, kurioje atmosfera, gydytojų kompetencija ir sudaromos sąlygos naujagymiui išvysti pasaulį yra griežtai reglamentuotos ir pripažintomis palankiomis. Tačiau ne mažiau svarbus yra ir kūdikio laukimo perriodas. Nėra glaudesnio ryšio tarp dviejų žmonių, nei tarp negimusio vaikelio ir jo motinos. Gyvenimo prieš gimimą tyrinėjimai leidžia drąsiai teigti: mažyliai suvokia vidinę mamos būseną, jaučia jos mintis, tad tai, kokiomis nuotaikomis gyvena nėščioji laukimo metu, persiduoda mažyliui.

„Biofirst“ klinikos specialistai, sudarydami nėščiųjų priežiūros programą, pažadėjo svetingą aplinką, rūpestingą aptarnavimą, modernią tyrimų įrangą ir jaukius vizitus tam, kad būsimų mamų laukimas būtų pripildytas geromis, harmoningomis nėštumo akimirkomis.    

 

Kodėl verta rinktis nėščiųjų priežiūros programą?

  • Nėščiąja moterimi rūpinsis profesionali savo srities lyderių komanda;
  • Konsultacijos, tyrimai ir gydymas atliekami vienoje vietoje;
  • Diagnostikai ir tyrimams atlikti naudojama moderniausia aparatūra, naujausios gydymo ir diagnostikos technologijos;
  • Net septyni apsilankymai klinikoje ir lanksti, kartu su nėščiąja sudaroma nėštumo priežiūros programa;
  • Nemokamos būsimoms mamytėms organizuojamos paskaitos apie nėščiosios mitybą, maitinimą krūtimi, gimdymą ir naujagymio priežiūrą;
  • Kineziterapeuto sudaroma specialiai Jums pritaikyta mankštos programa fizinių negalavimų ir skausmų atveju;
  • Visi reikalingi genetiniai prenataliniai, laboratoriniai ir echoskopiniai tyrimai.

 

„Gydytojams nuolat tenka rūpintis dviejų žmonių gyvybe kiekvienu atveju, nes niekas nežino, kaip pasibaigs užsimezgusios gyvybės kelionė į šį pasaulį. Kuomet nėštumas stebimas profesionalų ir būsimai mamai suteikiama visa reikalinga pagalba – į gimdymo namus moteris keliauja be jokio nerimo. Tai mūsų klinikos siekis – laiminga, sveika ir ramiai gimdymui nusiteikusi būsima mama“, – kalbėjo „Biofirst“ klinikos gydytoja akušerė-ginekologė Lina Kavaliūnienė.

 

 „Biofirst“ klinikos nėščiųjų priežiūros programa – tai kompetentingų gydytojų priežiūros, modernia ir inovatyvia apratūra atliekamų tyrimų, specialistų vedamų paskaitų būsimoms mamoms ir jaukios, patikimos, draugiškos atmosferos klinikoje kompleksas.

 

Žinome, kad būsimai mamai svarbiausia saugus ir rūpestingas vaikelio laukimas. Nerimui ir jauduliui sumažinti puikiai tinka įvairios grožį, sveikatą ir gerą savijautą puoselėjančios procedūros, todėl, kartu su nėščiųjų priežiūros kortele, padovanosime Jums „Biofirst“ klinikos VIP kortelę – su šia kortele visoms klinikos paslaugoms ir produktams laukimo laikotarpiu Jūsų laukia 20 procentų nuolaida.

 

Nėščiųjų priežiūros programa

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu