redcord

Redcord – tai pažangiausia Norvegijos mokslininkų sukurta treniruočių įranga, kuri puikiai tinka reabilitacijai, raumenų stiprinimui bei kaklo, stuburo, juosmens ir sąnarių skausmo šalinimui. „Redcord“ įrangos dėka, treniruočių ir specialių pratimų metu nesunkiai nustatomas judesių sutrikimas ar raumenų jėgos silpnumas. Procedūrų metu, testuojant pacientą, siekiama aptikti raumenis, kurie yra per silpni, todėl dažnai pertempiami stipresnių raumenų.

 

Plačiau apie „Redcord“ treniruočių įrangą pasakoja Biofirst kineziterapeutas Vainius Petrauskas.

 

„Redcord“ – moderniausia terapija kamuojant nugaros ir kaklo skausmams

Dažniausiai „Redcord“ naudojama esant juosmeninės ir kaklinės dalies skausmui, nors šios įrangos panaudojimo galimybės labai plačios. „Redcord“ treniruočių įrangą galima naudoti dviems problemoms spręsti: raumenų atpalaidavimui, pratempimui, atlaisvinimui ir raumenų stiprinimui, giliųjų raumenų aktyvavimui, stuburo stonizavimui. Neretas atvejis, kuomet pacientai vizitui kreipiasi vedini nepakenčiamų nugaros ir kaklo skausmų, patys nežinodami skausmo priežasties ir negalėdami tiksliai įvardinti skausmo židinio vietos. Tuomet visada rekomenduojama „Redcord“ mankštos įranga raumenų testavimui – šios įrangos dėka galima itin tiksliai sužinoti, kuri raumenų grandinė nedirba arba yra nusilpusi, o tada kartu su pacientu stengiamasi pašalinti bėdas ir skausmus. Testavimo metu, radus paciento skausmų priežastį, kineziterapeutas iš karto paskiria reikiamą gydymą – vienais atvejais reikalingas raumenų atpalaidavimas, kitais – raumenų stiprinimas. Žinoma, viskas priklauso ir nuo laiko, kuomet žmogus kreipiasi į specialistą. Jeigu pacientas, prieš kreipdamasis pagalbos, kenčia keletą mėnesių ir praverti klinikos duris ryžtasi tik tada, kuomet skausmo iškęsti jau neįmanoma, tuomet ir gydymas, ir skausmo priežasčių radimas trunka ilgiau.

„Redcord“ treniruočių įranga – nepakeičiama profilaktika

„Taip jau yra, kad žmonės tendencingai vis mažiau ir mažiau juda. Dėl judėjimo stokos, deja, ir prasideda didžiausios bėdos su stuburu, raumenimis, kraujotaka. Kita priežastis – neergonomiškos darbo vietos, nepatogios darbo kėdės, stalai, todėl kartais užtenka tik suaktyvuoti ir sustiprinti paciento raumenis, mankštos metu pamaitinti raumenį šviežiu krauju, ir pacientas jaučiasi tarsi naujai gimęs“, – pasakojo klinikos gydytojas kineziterapeutas Vainius Petrauskas.

Vyresnio amžiaus žmogui, dirbančiam sėdimą darbą, ar jaunuoliui, didelę laiko dalį praleidžiančiam kompiuterio ar išmaniojo telefono draugijoje, „Redcord“ terapiją profilaktiškai pakartoti reikėtų kartą per pusę metų.

„Aš visada rekomenduoju „Redcord“ visiems – nuo lengvo nuovargio kamuojamų pacientų iki turinčių stuburo išvaržą. Ne kartą savo praktikoje turėjau pacientų, kuriems chirurgai rekomendavo operaciją, tačiau „Redcord“ mankšta padėdavo visapusiškai ir operacijos daryti neprireikdavo. Tiesą sakant, „Redcord“ mankštos, prižiūrint specialistui, neturi jokio neigiamo poveikio ar šalutinių padarinių – krūvis didinamas iki ribos, kai pacientas negali atlikti pratimo taisyklingai ar jaučia skausmą. O operacija, deja, rizikinga – nepasisekus galima niekada nebevaikščioti“ – kalbėjo specialistas Vainius Petrauskas.

„Redcord“ – sparčiai populiarėjanti, puikiai įvertinta kineziterapinė mankšta

Šiandien daugiau nei 90 proc. Norvegijos kineziterapeutų savo darbe naudoja „Redcord“ įrangą. Ši metodika taikoma daugelyje Europos valstybių, taip pat Japonijoje, Korėjoje. Praktika patvirtino plačias šios terapijos galimybes naudojant „Redcord“ įrangą ir gydant lėtinius juosmens skausmus. Su „Redcord“ pagalba greitai pastebimas rezultatas, kai reikia sugrąžinti sumažėjusią judesių amplitudę, atkurti raumenų jėgą, lavinti koordinaciją. „Redcord“ puikiai tinka suaugusiems ir vaikams.

Redcord mankštos kainos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu