organizmo valymas

Organizmo valymas yra dažnas žmonių tikslas, ypač po ką tik prabėgusių švenčių. Interneto platybėse galime rasti pačių įmantriausių būdų kaip išsivalyti savo organizmą. Tačiau kartais reikia prisiminti elementarius natūralius metodus kurie yra prieinami kiekvienam. Toksemija yra organizmo apsinuodijimas toksinais užterštu krauju. Dažnai organizmą užteršiame patys- maitindami alkoholiu, tabaku, nesveiku maistu ir t.t. Tuomet yra pažeidžiama rūgščių ir šarmų pusiausvyra- būtinas gyvybės bei sveikatos pamatas. Taigi, derinant maisto produktus galime ne tik kontroliuoti savo kūno svorį bet ir išvengti daugelio rimtų ligų.

Organizmo valymas ir vanduo

Žmonės kurie negeria užtektinai vandens leidžia atliekoms kauptis ląstelėse ir kraujagyslėse ir tai greitina įvairių ligų atsiradimą. Vanduo yra pats elementariausias produktas mūsų kasdienybėje tačiau jo nauda yra dažnai nuvertinama. Vanduo sudaro apie 70% viso žmogaus kūno masės. Vanduo yra būtinas visoms organizmo funkcijoms dalyvaujančioms organizmo valyme: virškinti, įsisavinti ir pernešti maistines medžiagas, bei šalinti atliekas. Organizmo valymas turėtų prasidėti nuo natūralaus vandens vartojimo. Natūralus vanduo be deguonies turi įvairių naudingų organinių medžiagų. Tačiau vanduo vandeniui nelygus, todėl prieš gerdami turėtumėme nustatyti jo sudėtį. Vanduo kuriame yra didelis kiekis kalkių, vadinamas kietu, o tas, kuriame nedaug kalkių- minkštu. Geriausias būdas užtikrinti vandens kokybę yra jį užvirinti, atvėsinti ir užpilti rūgščias uogas. Vandeniui atvėsus jį bus galima gerti. Tačiau gerti reikia protingai. Vandenį geriausiai gerti iš karto atsikėlus ryte. Vidutiniškai yra rekomenduojama suvartoti apie 2-3 litrus vandens per dieną. Tačiau vandens poreikis kasdien skiriasi. Daugiau vandens turėtumėme išgerti karštu oru, mankštindamiesi, karščiuodami, būdami peršalę ar sirgdami kokia nors kita liga. Tačiau gerti vandenį valgant, bėgant, vaikštant gali būti kenksminga ir to reikėtų vengti.

Organizmo valymas ir netaisyklinga mityba

Organizmo valymas taip pat gali būti reikalingas kai toksemiją sukelia organizmo nepakankamai įsisavinti produktai. Šalutinis netinkamos mitybos ir virškinimo poveikis – didelis kiekis toksinių medžiagų. Susikaupus dideliam kiekiui toksinų padidėja kūno masė ir įvairių susirgimų rizika. Patarimas – atidarytą butelį su vandeniu reikėtų laikyti šaldytuve, nes jį galėjo patekti kenksmingų bakterijų.

Organizmo valymas- pradėk su maisto netoleravimo testu

Išsiaiškink kokie maisto produktai tau tinka, o kokių tavo organizmas netoleruoja su išsamiu 1 – 1,5 val. trukmės 200 maisto produktų ir gėrimų apimančiu tyrimu ir analize. Daugiau apie maisto netoleravimo testą su DERMATRON CLS 3D aparatu: Maisto Netoleravimo testas  O kaip jūs valote savo organizmą? Pasidalinkite savo būdais komentuodami po straipsnio nuoroda mūsų Facebook profilyje: https://www.facebook.com/biofirstbioklinika/ Informacijos šaltiniai: "Atsisveikinkite su ligomis" Maja Gogulan ,“Sveikos Mitybos vadovas” Dr. Rosemary Stanton ir "Ideali sveikata maistas, kuris gydo" Maja Gogulan