Rekomenduoja pacientai įvairių odos darinių šalinimas lazeriuPacientė: p. Elvyra B.
Atliktos procedūros: cistos šalinimas lazeriu kaklo srityje; dviejų papilomų šalinimas lazeriu pažasties srityje
Procedūrą atliko: dermatovenerologė Augustė Sutkutė

Dėl kokių priežasčių atvykote į „Biofirst“ kliniką?

Ant kaklo, po grandinėle, turėjau neaiškų darinį, kurio nepavyko išspausti ar kitaip su juo susidoroti namų sąlygomis. Iš esmės, man jis netrukdė, tačiau Norvegijoje padedu dukrai auginti anūkus; vienas iš jų dar mažiukas ir nuolat „domėdavosi“ tuo dariniu (šypsosi). Bandydavo jį nukrapštyti, o man tai šiek tiek skaudėdavo. Trumpam grįžau į Lietuvą susitvarkyti įvairių sveikatos reikalų, todėl nutariau pagaliau atsikratyti ir to didelio „spuogo“...

Ką Jums diagnozavo dermatovenerologė Augustė Sutkutė? Kokią procedūrą Jums atliko?

Gydytoja mane išsamiai apklausė, apžiūrėjo darinį ir nustatė, kad tai – cista. Šalino lazeriu. Aš labai bijau adatų ir visokių kitų procedūrų. Tikrai jaudinausi. Kai ateini pirmą kartą, tai baimės akys plačios, bet pats šalinimas užtruko gal minutę. Labai nustebau, kad viskas taip greita, paprasta ir nelabai skausminga, todėl paklausiau ar galėtų man čia vietoje pašalinti dar dvi papilomas. Kad jau atvažiavau... Gydytoja sutiko, todėl labai apsidžiaugiau ir išsisprendžiau bėdas, kurias atidėliojau labai ilgam laikui.

Kas Jus labiausiai nustebino vizito metu?

Na, tikrai neturiu prie ko prikibt, net jei norėčiau. Vizitas buvo paskirtas 9:30 h, jis prasidėjo nė minute vėliau. Aplinka – maloni, viskas konkretu, išsamu, pakankamai greita. Kažkaip net keista, nes esame įpratę prie ilgų eilių, ilgų procedūrų ir t.t. Čia viskas buvo labai paprasta. Dabar net juokinga, kad tiek ilgai ruošiausi. Visi turime apgamų, papilomų ir įvairių kitų darinių. Juos visus dažniausiai galima pašalinti per vieną kartą. Ir gyveni vargo nematydamas. Praeitą savaitę turėjau galvos operaciją, o į procedūrą atėjau su dar neišimtais siūlais, bet odos darinių šalinimui lazeriu tai nesutrukdė. Dar kartą įsitikinau, kad be reikalo tiek ilgai kankinausi su už drabužių kliūvančiais ir kitokių bėdų sukeliančiais dariniais.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu