Klientas: Giedrė K.
Atliktos Procedūros: rosacea gydymas lazeriu.
Procedūrą atliko: medicinos mokslų daktarė, dermatovenerologė Silvija Kontautienė.

Giedre, dėl kokių problemų atvykote į Biofirst kliniką?
Mane ilgus metus kamavo veido raudonis. Jeigu kitais metų laikais dar būdavo įmanoma su juo gyventi, tai žiemą diskomfortą kęsti būdavo labai sunku. Estetinė šio reikalo pusė yra viena, bet pabuvus šaltame ore ir įėjus į šildomą patalpą, veidas pradėdavo tiesiog degti! Tai labai nemalonu, o dar didesnių būklės paūmėjimų negalėdavo paslėpti net ir pakankamai storas makiažo sluoksnis. Šiais laikais jau niekas nebenori dėtis ant veido papildomos makiažo „kaukės“; tai atrodo labai blogai. Gerokai įgriso ta amžina dilema – raudonas veidas arba storas makiažo sluoksnis, todėl nusprendžiau iš esmės išspręsti šią problemą.

Kokios procedūros Jums buvo atliktos?
Aš pasiklioviau pažįstamos moters rekomendacijomis ir užsirašiau pas med. mokslų daktarę, dermatovenerologę Silviją Kontautienę. Ji man diagnozavo odos ligą, pavadinimu rosacea (liet. rožinė). Kas sužavėjo labiausiai, tai išsamios informacijos gavimas. Gydytoja tikrai labai tiesiai ir smulkiai papasakojo, kas yra ši liga, kaip ją gydyti, kaip po procedūros vengti veiksnių, įtakojančių rožinės atsiradimą. Iš karto įspėjo, kad reikės keleto procedūrų, taip pat pačiai labiau rūpintis oda. Man patiko, kad gavau realių rekomendacijų, kokią kosmetiką reiktų naudoti ir kaip padėti sau kokybiškai. Tereikia paties žmogaus sąmoningumo ir gydytojų kabineto duris teks varstyti rečiau. Pati lazerinė procedūra truko apie 10 minučių, skausminga jos nepavadinčiau. Jautėsi, kad kažkas vyksta, bet tik tiek.

Kas Jus labiausiai nustebino?
Labiausiai nustebino, kad jau po pirmos procedūros buvo matomas rezultatas. Gydytoja man tikrai neprižadėjo „aukso kalnų“ ir paaiškino, kad pilno efekto sulauksiu tik gydymo pabaigoje, bet aš jau dabar jaučiu pagerėjimą. Veidas kol kas vis dar raudonuoja, bet jau jaučiu, kaip daug mažiau jis reaguoja į temperatūrų kaitą. Didžiulis palengvėjimas! Apskritai galiu pasakyti, kad labai džiugino dėmesys pacientui. Niekur nereikėjo skubėti, viskas buvo daroma labai atidžiai. Pas specialistą apsilankyti verta, nes savigyda tėra laiko ir pinigų švaistymas. Pavargsti ir nuo to, ir nuo to. Dabar jaučiu, kad gydausi tikslingai, pažįstu savo būklę, žinau, kaip reikės rūpintis savo oda, ko vengti, ką tepti... Beje, maloniai nustebau, kad gavau tik vieną tūbelę tų „tikrųjų“ vaistų. Niekada nemėgau beprasmiško „chemijos“ grūdimo į savo organizmą. Jeigu tik galima efektingai susidoroti su problemomis kitais būdais, kas to nenorėtų? Taip, tokiais atvejais laiko prireikia daugiau, bet savo sveikatos sąskaita taupyti tikrai neapsimoka!

 

 

Medicinos mokslų daktarė, dermatovenerologė Silvija Kontautienė