Pacientė: Palmira G.
Atliktos procedūros: Keratozės pašalinimas.
Procedūrą atliko: gydytoja-dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Silvija Kontautienė

P. Palmira, dėl kokių priežasčių kreipėtės į „BIOFIRST“ kliniką?
Viskas prasidėjo prieš gerus 5-erius metus. Savo veide aptikau nedidelį, keistą darinį – net negaliu apibūdinti, kaip jis atrodo, nuotraukoje kažin ar apskritai kažką galima įžvelgti. Bet jis kartais šerpetodavo, kartais būdavo tiesiog raudona dėmelė, vis vien jaučiau, kad tai nėra gerai. Kreipiausi į pakankamai gerai žinomą odos kliniką. Joje man pasakė, kad sergu žvyneline, kad turiu dar keletą darinukų (nebeprisimenu kaip jie vadinasi) ir kad man padėtų lazerinės procedūros. Pasitikėjau gydytoja – ji nebuvo bloga ar neteisi. Davė daug naudingų patarimų apie mitybos svarbą odai, atrodė dėmesinga. Darinius pasišalinau, bet tas vienas ant žando taip ir liko. Kadangi buvo pasakyta, kad sergu žvyneline, kelerius metus (!) kantriai tepdavau probleminę vietą specialiais vaistais. Aš žinojau, kad žvynelinė nėra pagydoma, bet ją galima apmalšinti. Deja, niekas nesikeitė. Turėjau kažkokią nepaaiškinamą nuojautą, jog čia kažkas ne taip. Dukra irgi vis man sakydavo, kad tai tikrai ne žvynelinė, bet aš pasitikėjau gydytoja. Vieną dieną nutariau atvykti į „BIOFIRST“ kliniką, pasitikrinti dar kartą.

Ką išgirdote klinikoje?
Daktarė apžiūrėjo mane specialiu aparatu (dermatoskopu – aut. past.) ir pasakė, kad tai tikrai ne žvynelinė! Aš neapsidžiaugiau, nes kelerius metus leidau pinigus man niekuo nepadėsiantiems kremams ir apskritai vargau be reikalo. Po apžiūros paaiškėjo, kad darinukas ant veido yra aktininė keratozė. Man buvo išsamiai pristatyti visi šios būklės niuansai, aš pasirinkau keratozę šalinti lazeriu. Pasirodo, kad būtent šie dariniai dažnai gali išsivystyti į odos naviką, o koks žmogus norėtų tokios ligos? Taip pat dr. Silvija paaiškino, kad net jeigu man ir būtų buvusi žvynelinė, jos šalinti su lazeriu neverta. Buvo tikrai pikta ant savęs, kad tiek ilgai laukiau, nors nuojauta sakė ką kita. Dabar dar esu gijimo procese, todėl negaliu parodyti nuotraukos kaip atrodau šiandien, tačiau tikrai jaučiu, kad šį kartą viskas bus gerai. 
Labiausiai Jūsų klinikoje mane sužavėjo maloni aplinka, taip pat faktas, kad jeigu jau tau yra paskirtas vizitas tam tikru laiku, jis tuo laiku ir įvyks. Konsultacija buvo labai išsami, gydytoja tikrai sąžiningai apžiūrėjo visus odos darinius, davė naudingų patarimų, pasakė, kokią kosmetiką reiktų naudoti mano odos problematikai. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už sąžiningą, atidų ir kruopštų darbą bei dėmesį man!

Med. mokslų daktarė, gydytoja-dermatovenerologė Silvija Kontautienė:

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu