BIOFIRST klinika su pasididžiavimu pristato pirmąją Baltijos šalyse „Premium“ klasės ultragarsinę diagnostinę sistemą ZONARE ZS3.   Tūkstančiai instaliuotų sistemų visame pasaulyje tapo puikiu pamatu ZONARE „Gyvajai technologijai“ vystyti naujus „Premium“ klasės segmento standartus ultragarsinėje diagnostikoje.   „Zoninio Skenavimo Technologija“ (ZST Tm) yra unikali G4 kartos technologija, kuri net 2 kartomis lenkia įprastą visų kitų gamintojų naudojamą skaitmeninio formuoto spindulio (Digital Beamformer) technologiją „Frost&Sullivan 2011“. Tai vienintelė pasaulyje vaizdo optimizavimo technologija, vieno klavišo paspaudimu nustatanti garso sklidimo tiriamuose audiniuose greitį (ZSI indeksas) kiekvienam pacientui ir pagal jį optimizuojanti vaizdo parametrus. Pirmoji Baltijos šalyse unikali „Premium“ klasės ultragarsinė sistema ZONARE ZS3 – jau Lietuvoje! Kuo modernesnė ultragarsinė sistema, tuo kokybiškesnis ir tikslesnis vaizdas pateikiamas ekrane. Kuo smulkesnius pakitimus gali pavaizduoti ultragarsinė sistema, tuo anksčiau patyręs gydytojas gali nustatyti susirgimą – tai yra diagnostikos pagrindas. BIOFIRST klinikoje dirbantys aukščiausios kompetencijos gydytojai radiologai, ginekologai, urologai ir  kardiologai turi galimybę savo diagnostinius įgūdžius pakelti į naują lygmenį. Sistemos teikiama nepriekaištinga vaizdo kokybė, detalūs klinikinių matavimų ir skaičiavimų paketai leidžia atlikti išsamiausius tyrimus bet kokio sudėjimo pacientams:

  • Nuodugnūs galvos smegenų, kaklo ir galūnių kraujagyslių tyrimai.
  • Tiriant sąnarius ir raumenis, dėl sistemos išskirtinių technologinių savybių gydytojai patikimai nustatys diagnozę – dažnam pacientui nebereikės papildomo MRI magnetinio rezonanso tyrimo.
  • Besilaukiančioms moterims vaisiaus tyrimai sukels daug šiltų akimirkų – be galo detaliai vaizduojami vidaus organai, veidas, galūnės – patikimam nėštumo stebėjimui, nepakartojamiems būsimų tėvelių prisiminimams.
  • Aukščiausios kokybės širdies raumens judesio vaizdavimai ir kvantifikavimas, ypač jautrus spalvinis dopleris patikimam kraujotakos per širdies vožtuvus įvertinimui.
  • Nėra apribojimų net ir sunkiausiai echoskopuojamiems pacientams (turintiems antsvorio) atlikti bendrus pilvo organų (kepenų, tulžies pūslės, kasos, inkstų, šlapimo pūslės) tyrimus.

ZONARE unikali „gyvoji technologija“ – tai daug išsamesni ultragarsiniai tyrimai, didesnis gydytojų diagnostinis pasitikėjimas, mažesnis papildomų kompiuterinės tomografijos KT ir magnetinio rezonanso MRI tyrimų poreikis – visa, kas geriausia ir moderniausia, – BIOFIRST klinikos pacientams. Echoskopo procedūrų kainoraštis Gydytojų konsultacijų kainoraštis;

Gyd. radiologas, „Zonare“ ultragarsinių sistemų klinikinis spec. Dalius Titovas:

Echoskopai „Zonare“ naudoja unikalią, patentuotą, analitikų nuomone – sekančios kartos, tai yra „ateities technologiją“. Išskirtinė vaizdo kokybė ir detalūs klinikiniai matavimai leidžia atlikti išsamiausius tyrimus bet kokio sudėjimo pacientams. biofirst-still005_2-300x168

Gyd. radiologas, medicinos mokslų daktaras Saulius Rutkauskas:

„Man, kaip specialistui, darbas su ZONARE ultragarsiniu aparatu paliko puikų įspūdį. Ypatingos raiškos dėka aš galiu detaliau įvertinti ne tik pilvo ir dubens organus, skydliaukę, krūtis, sąnarius, bet ir galvos bei kaklo kraujagysles“. biofirst-still006_21-300x168 

Gyd. akušerė-ginekologė Lina Kavaliūnienė

„Itin detalus struktūrų pavaizdavimas padeda greitai ir tiksliai diagnozuoti ginekologinius susirgimus, ypač pradinėse ligos stadijose. Taip pat, ši moderni sistema atveria naujas galimybes nėščiųjų moterų priežiūroje, atliekant tikslius ir itin kokybiškus vaisiaus tyrimus“. biofirst-still001_2-300x168  Su moderniausia sistema patyrusio gydytojo rankose nustatomi smulkiausi, tai yra, ankstyviausi pakitimai – o tai ir yra svarbiausias diagnostikos tikslas.