Raylife radijo dažnių terapija – stangresnė ir lygesnė Jūsų oda

Raylife

Su kiekvienais metais, ypač peržengus ketvirčio amžiaus slenkstį, oda sensta – letėjantis kolageno gamybos procesas skatina odą prarasti elastingumą, tamprumą, spindesį. Deja, tai visiškai natūralus biologinis procesas, kurio progresavimui įtaką daro aplinkos veiksniai bei ligos. Kiekvienai moteriai, ypač pastebėjus pirmąsias šaukšles aplink lūpas ir akis, norisi kaip įmanoma pristabdyti odos senėjimo procesą. „Biofirst“ estetinės medicinos klinikoje dabar turite galimybę atsukti laiką atgal ar jį pristabdyti išvengiant chirurgo skalpelio. Čia į pagalbą Jums ateis Vokietijos mokslininkų sukurtas „RayLife“ aparatas ir radijo dažnių terapija.

 

Dažniausi klausimai ir atsakymai apie Raylife

 

Kas yra radijo dažnių terapija?

Tai saugus, neskausmingas ir jokio šalutinio poveikio nesukeliantis odos atjauninimo metodas. Procedūros metu, naudojant vaakumą, šilumos banga prasiskverbia per odą ir paveikia gilesnė odos sluoksnį – dermį, kuris restruktūrizuoja ir remodeliuoja pasenusį kalogeną. Ši procedūra neretai lyginama veido tempimo operacijoms ir vadinama puikia alternatyva kitoms chirurginio pobūdžio procedūroms.

 

Kaip vyksta procedūra?

Radijo dažniais šildomuose audiniuose suaktyvinama kolageno gamyba. Žinant, jog kolagenas – odos jaunystės versmė, odos būklės pagerėjimo efektas yra matomas jau po pirmosios procedūros. Procedūrų metu formuojamas naujas kolageno tinklas, kurio pagrindinė misija – suteikti odai stangrumo ir neleisti jai raukšlėtis ateityje.

 

Kam rekomenduojama radijo dažnių terapija?

Procedūrą dažniausiai renkasi įvairaus amžiaus moterys, tačiau padrąsinti norėtume ir vyrus. Radijo dažnių terapija rekomenduojama esant veido kontūrų deformacijai, raukšlėms ant veido, kaklo, dekolte srityse, taip pat tonuso ir elastingumo trūkumui veido ir kūno odoje. Procedūrai esant neinvazinei, visiškai saugiai, ją išbandyti gali visų odos tipų savininkės.

 

Kada nerekomenduojama terapija?

Nerekomenduotina procedūrą atlikti nėštumo metu, maitinant krūtimi, sergant vėžiu, turint širdies stimuliatorių ar širdies nepakankamumą, esant kraujagyslių, venų pažeidimams ar kraujo krešumo sutrikimams, sergant virusinėmis ir bakterinėmis odos ligoms. Procedūros reikėtų vengti esant karščiavimui, silpnumui ar kūno išsekimui, taip pat ir turint anstvorio problemų.

 

Kokia pridėtinė radijo dažnių procedūros vertė?

Tai saugi, visiškai nepavojinga procedūra, neturinti jokio pašalinio poveikio. Procedūrai nereikalinga nei narkozė, nei vietinė nejautra. Procedūra itin kompleksiška – ji puikiai derinama su akustinių bangų procedūromis, impulsinės šviesos terapija, mezoterapija ar veido šveitimu, ir komfortiška – po procedūros galite drąsiai naudoti makiažą, grįžti į darbą, užsiimti įprastine veikla. Skirtingo intensyvumo dažniai, skirtingi antgaliai leidžia pasirinkti procedūras, geriausiai atitinkančias Jūsų poreikius.

 

Ką Jūs jaučiate procedūros metu?

Procedūra visiškai neskausminga. Jūs atsipalaiduojate ir jaučiate malonią šilumą, lengvą tempimą, o sustangrėjusia, lygesne oda džiaugiatės jau po pirmosios procedūros.

 

„Bangos, besiskverbdamos į gilesnius odos sluoksnius, suaktyvina kolageno gamybą, stangrina odą, mažina raukšlių gylį. Po procedūros galima dėti kaukę, atsižvelgiant į odos būklę – dažniausiai renkamės mūsų klientų ypač išgirtas The Organic Pharmacy maitinančias, drėkinančias, raminančias kaukes. Mūsų aparatas turi vėsinimo sistemą, todėl klientui procedūros neskausmingos, komfortiškos. Dėka šios sistemos, apsaugomas epidermio sluoksnis. Trijų skirtingų antgalių pagalba galime veikti įvairius odos plotus, kontroliuoti įsiskverbimo gylį. Svarbu, kad tai – bipolinė radijo dažnių sistema, o tai reiškia, kad kliento kūnas nenaudojamas kaip laidininkas. Šią procedūrą renkasi klientai, kurie nori saugaus, neinvazinio, neskausmingo odos atjauninimo“, – kalbėjo „Biofirst“ klinikos kosmetologė Žaneta Lubianskienė.

 

Tam, kad procedūrų reikėtų mažiau, o rezultatas išliktų ilgiau, „Biofirst“ kosmetologai rekomenduoja prabangių, ekologiškų grožio ir sveikatos srities pasaulio lyderę – „The Organic Pharmacy“.

                                                          Serumas „Gene Expression Lifting Serum“ – tai optimalus aktyviųjų medžiagų derinys, sinergiškai sprendžiantis visas odos senėjimo problemas. Serumas gerina odos tekstūrą, mažina nelygumus, suteikia odai skaistumo, gerina spalvą. Serumas pasižymi stangrinančiomis odą svaybėmis, jis suteikia odai elastingumo ir atkuria jos drėgmės balansą. Po radijo dažnių procedūros ypač svarbu nuolatos drėkinti odą. Šio serumo pagalba naikinamos smulkios raukšlelės ir kovojama su senėjimo požymiais.

Grožio specialistai dabar siūlo įvairių būdų, kaip prižiūrėti odą, kad ji būtų daili, sveika ir kuo ilgiau išliktų jaunatviška. Išandykite mūsų klinikos grožio procedūras – jos ne tik saugios, greitos, veiksmingos, bet ir turinčios ilgalaikį poveikį. Viskas, ko mes siekiama – pagalba Jums, Jūsų grožiui, jaunystei ir sveikatai.

 

Raylife procedūrų kainos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu