2019 m. gegužės 21 dieną Kaune, BIOFIRST klinikoje vyko lyderiaujančio etiškų vitaminų gamintojo – „Viridian Nutrition“ mokymai mūsų komandai. 

Kas yra Viridian Nutrition?
  • Viridian Nutrition - vitaminai ir maisto papildai, kuriuose nenaudojamos dažomosios ar dirbtinės skonį gerinančios medžiagos, taip pat cukrus, todėl produktai yra švarūs ir visiškai gryni;
  • Viridian Nutrition vitaminuose ir maisto papilduose nėra genetiškai modifikuotų ar spinduliuotės paveiktų ingredientų, o veikliosios bei maistinės medžiagos 100 proc. aktyvios ir be priemaišų;
  • Viridian Nutrition yra prieš bandymus su gyvūnais, todėl su produktais ar ingredientais tokie bandymai neatliekami.
Kas vedė mokymus?
Viridian Nutrition“ seminarą vedė tarptautinio verslo plėtros vadovė Sally-Ann Marsh. Aukštos kvalifikacijos pedagogė ir mokslininkė, turinti net dviejų dešimtmečių patirtį maisto papildų bei vitaminų pardavimuose. Sally-Ann Marsh veda tarptautinius seminarus, mokymus ir konsultuoja partnerius kaip pagerinti pardavimus. Kartu su lektore buvo diskutuojama kaip spręsti tam tikrus organizmo negalavimus ir kaip geriausiai patarti pacientui, renkantis maisto papildus.
Mokymų temos:
  • Bazinės medžiagos žmogaus organizmui;
  • Moters sveikata (odos būklė, PMS, nėštumas, menopauzė, stresas);
  • Uždegimo mažinimas.
Dalyviai ne tik atnaujino, bet ir pagilino žinias, kad ir toliau galėtų dalintis tik pačia naujausia informacija! iaugiamės jog mūsų komanda nenustoja tobulėti ir siekti geriausių rezultatų!