Dažnas žmogus, varginamas įvairių sveikatos sutrikimų, net ir vartodamas vaistus, nesijaučia sveikas. Taip nutinka, nes vaistai tik numalšina simptomus, o tikroji negalavimų priežastis nepašalinama. Šveicarų sukurta „Global diagnostics“ sistema padeda užbėgti ligai už akių – tiksliai diagnozuoja ir esamus, ir simptomų dar neturinčius susirgimus.

Kai priežastis neaiški

Sveikas organizmas geba pasipriešinti įvairiems kenksmingiems veiksniams ir atstatyti pusiausvyrą. Sutrikus organizmo savireguliacijos procesams ilgainiui mus užklumpa ligos. Apie jas mus dažniausiai įspėja pats organizmas, siųsdamas įvairius ženklus: slogą, gausų prakaitavimą, kosulį ar karščiavimą.

Pasitaiko, kad ligai įsisenėjus taip ir nepavyksta rasti jos tikrosios priežasties, o pacientai pavargsta minti šeimos gydytojo slenkstį ir laukti eilėse prie vis kito specialisto kabineto. Rezultatas: keletas atliktų tyrimų, sugaišta daugybė laiko, o bendro pobūdžio rekomendacijos nepadeda atsikratyti varginančių simptomų ir atgauti pradingusios energijos.

Ar žinote, kad organizmo sutrikimus jau galima nustatyti prieš pasireiškiant simptomams, o gydyti be vaistų? Sunku patikėti, bet tai – tiesa. Šveicarai sukūrė unikalią sertifikuotą diagnostikos ir atkuriamosios terapijos medicininę įrangą „Global diagnostics“, leidžiančią nustatyti ligą dar jai nepasireiškus bei atkurti normalią organizmo būklę siekiant, kad vaistų reikėtų kuo mažiau arba visai nereikėtų.

gydytojas-asta-valyte-1

"Tai – neinvazyvi tyrimo sistema, leidžianti įtarti sveikatos sutrikimus, numatyti tolesnį kryptingą paciento gydymą, rekomenduoti individualizuotą paciento sveikatinimo programą." - A.Valytė

Greitesnis, tikslesnis, paprastesnis

Kaune esanti „Biofirst“ klinika pirmoji Baltijos šalyse pradėjo naudoti „Global diagnostics“. Gydytoja Asta Valytė, 5 metus dirbanti su modernia sistema, pasakojo: „Global diagnostics“ tinka visiems. Tai – neinvazyvi tyrimo sistema, leidžianti įtarti sveikatos sutrikimus, numatyti tolesnį kryptingą paciento gydymą, rekomenduoti individualizuotą paciento sveikatinimo programą. Ši sistema itin tinka pacientams, turintiems įvairių sveikatos problemų, kurių nefiksuoja klasikiniai medicininos tyrimai.“

Aparatas matuoja paciento reakciją į silpnus elektromagnetinius dirgiklius bei ekrane pateikia aiškią informaciją, ją gali matyti ir terapeutas, ir pacientas. Matavimų rezultatai ir jais paremti vertinimai bei terapija yra ypač tikslūs. „Tradiciniai tyrimai padeda nustatyti uždegimą, o ,,Global Diagnostics“ parodo ir jo aktyvumo lygį. Tuo remdamasis diagnozuojantis gydytojas gali įvardyti uždegimo sukėlėjus (bakterijas, virusus, parazitus ar alergenus) ir pacientams skirti tikslų gydymą, todėl nebereikia atlikti papildomų tyrimų. Diagnozuojama greičiau, tiksliau ir paprasčiau. Be to, taupomas pacientų laikas ir lėšos“, − aiškino „Biofirst“ klinikos gydytoja Gintarė Čypienė. Jeigu jus vargina simptomai, kurių priežasties nerodo kiti tyrimai, jums gali padėti ,,Global Diagnostics“.

Pasiekė puikių rezultatų

Dažniausiai į medikus kreipiamės jau susirgę, o jie, išrašę tinkamų vaistų, padeda pašalinti simptomus. Ligos priežasties, ypač varginant užsitęsusiems simptomams, dažnai taip ir nenustatoma. „Tyrimas gali išaiškinti funkcinius sveikatos sutrikimus, organizmo intoksikacijos lygį ir labiausiai pakitusį lygmenį, mikrofloros balansą, lėtines bakterines, virusines, parazitines infekcijas“, − aiškino gydytoja A.Valytė. Atlikus „Global diagnostics“ tyrimą paaiškėja, kurioje sistemoje ar organe vyksta ryškiausi pokyčiai, ilgainiui sukeliantys pažeidimus. Tyrimas trunka vos 8−30 min., po jo gydytojas su pacientu analizuoja rezultatus, sudaro tolesnės terapijos planą.

Naudojant šveicarų sukurtą sistemą daugelis pacientų džiaugiasi puikiais rezultatais. „Pacientai, tirti šia sistema ir laikęsi gydytojų nurodymų bei sudaryto terapijos plano, pajuto sveikatos pagerėjimą, jiems sumažėjo varginantys lėtiniai skausmai, atsirado daugiau jėgų, energijos, pagerėjo miegas, virškinimas, pagražėjo oda, sumažėjo plaukų slinkimas, nagų lūžinėjimas“, − pasakojo A.Valytė, dirbanti su „Global diagnostics“.

,,Global Diagnostics“ – ne vien diagnozavimo metodas. Kartu su keletu vienas kitą papildančių terapinių modulių jis sudaro unikalią patentuotą terapijos sistemą, kurios pritaikymo galimybės labai plačios. Sistema leidžia itin saugiai, tiksliai ir efektyviai kovoti net su pačiais sunkiausiais sveikatos sutrikimais.