Depiliacija cukrumi – tai plaukelių šalinimas cukraus pasta. Cukraus pasta gaminama iš cukraus ir vandens, o kaitinant įgauna tąsią gelinę tekstūrą. Depiliacija cukrumi atliekama tepant šiltą cukraus pastą priešinga plaukelių augimui kryptimi ir staigiu judėsiu nuplėšiant šią pastą, kartu su plaukeliais, plaukų augimo kryptimi. Depiliacija cukrumi gali būti atliekama siekiant atsikratyti nepageidaujamų plaukelių praktiškai visam kūnui, įskaitant veido, kojų, rankų, pilvo ir bikini zonoms.

Depiliacija cukrumi tiks tiems, kam reikia greito efekto. Kadangi plaukeliai šalinami kartu su šaknimis, jie pradeda ataugti tik po 2-4 savaičių, todėl sutaupysite šiek tiek laiko, lyginant su kasdieniu skutimusi. Depiliacijos cukrumi ir vašku metodai yra panašūs, tačiau klientai nurodo, kad depiliacija cukrumi yra mažiau skausminga. Taip yra todėl, kad cukrus neprilimpa prie pačios odos; tik prie plaukelių.

BIOFIRST klinikoje galime pasiūlyti net 3  plaukelių šalinimo būdus:


Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamą depiliaciją ir jos kainas, rasite čia.
Estetinės medicinos specialistų (kosmetologių) sąrašą rasite čia
.

Kitos klinikoje atliekamos paslaugos:
Fotoepiliacija
Plaukelių šalinimas lazeriu

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23