Depiliacija - tai greitas bei efektyvus būdas, atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. BIOFIRST klinikoje plaukelių šalinimas atliekamas net keliais būdais, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią Jūsų poreikiams. Depiliacija vašku ir cukrumi tiks tiems, kam reikia greito efekto. Plaukeliai pradeda ataugti tik po 2-4 savaičių, todėl sutaupysite šiek tiek laiko, lyginant su kasdieniu skutimusi. Vaško ar cukraus metodai yra panašūs, tačiau klientai nurodo, kad depiliacija cukrumi yra mažiau skausminga. Taip yra todėl, kad cukrus neprilimpa prie pačios odos; tik prie plaukelių. Abu metodai tinka tiek moterims, tiek vyrams. Vienos procedūros metu galima pašalinti ir nedidelius, ir didesnius kūno plotus: nuo viršutinės lūpos iki kojų plaukelių. Nors kiekvieno žmogaus skausmo slenkstis yra individualus ir tiksliai prognozuoti ar apibūdinti procedūros skausmingumo neįmanoma, čia vis vien galioja bendra taisyklė - kojų ir rankų plaukelių šalinimas yra mažiau skausmingas, nei jautresnės odos plotai.
Iš karto po procedūros oda gali būti paraudusi, tai visiškai normali organizmo reakcija. Apie 24 valandas po depiliacijos reikėtų praustis tik po tekančiu vandeniu, vengti saulės, nesilankyti pirtyse ar baseinuose. Esant itin jautriai odai, apie priežiūros eigą konsultuos kosmetologė.

Siekiant išvengti plaukelių įaugimo (nors palyginus su skutimusi tai atsitinka kur kas rečiau), nuo depiliuotos odos plotų reikėtų specialiu šveitikliu pašalinti negyvas odos ląsteles. Tačiau viso to nereikėtų atlikti anksčiau nei 48 val. po procedūros. Kartais keli plaukeliai vis vien gali įaugti. Tokiu atveju griežtai nerekomenduojame jų spaudyti; po kurio laiko plaukas pakankamai priartėja prie odos paviršiaus ir išlenda savaime arba švelniai pašveitus negyvas odos ląsteles. 


Kiti plaukelių šalinimo metodai

Jei nepakeliate skausmo ar turite itin jautrią odą ir depiliacija sukelia alergiją, o po jos (nepaisant priežiūros) įauga dauguma plaukelių - siūlome išbandyti kitus metodus: fotoepiliaciją arba plaukelių šalinimą lazeriu. Apie lazerinį metodą plačiau skaitykite čia.

Fotoepiliacija - tai efektyvi, saugi, neskausminga ir ilgalaikį efektą garantuojanti plaukelių šalinimo procedūra. Procedūros metu, intensyvi pulsinė (IPL) šviesa yra nukreipiama į reikiamą vietą. Plaukuose esantis pigmentas sugeria IPL skleidžiamą energiją, kuri sunaikina plauko svogūnėlį. Kadangi šviesos energiją sugeria tamsios folikulo dalys, aplink esantys audiniai lieka nepažeisti. Vienos procedūros metu pašalinama apie 20 – 30 proc. plaukų, todėl, norint pasiekti maksimalų efektą, procedūra turi būti kartojama keletą kartų. Jos veiksmingumas priklauso nuo plaukų augimo ciklo, tankio, odos spalvos, hormonų kiekio, genetinio polinkio. Svarbu tai, kad jau po pirmųjų fotoepiliacijos procedūrų sumažėja plaukų augimo intensyvumas, o plaukeliai susilpnėja! Plačiau apie fotoepiliacijos metodą, skaitykite čia.

Kaip pasirinkti sau tinkamiausią metodą?

Greičiausias efektas yra pasiekiamas plaukelius depiliuojant, tačiau ši procedūra yra skausminga. Pliusas - mažiau įaugusių plaukelių ir ilgesnis efektas, nei plaukelius skutantis skustuku. Taip pat depiliacija yra sąlyginai (vertinant vienkartinio apsilankymo kainą) pigesnė, nei fotoepiliacija ar plaukelių šalinimas lazeriu.
Renkantis plaukelių šalinimą lazeriu ar fotoepiliaciją - šios problemos atsikratoma visam gyvenimui; tereikia maždaug kartą į metus atvykti palaikomajai procedūrai. Taip pat šios procedūros yra beveik neskausmingos, oda neatrodo sudirgusi, priešingai - skatinama jos kolageno gamyba, plaukelių įaugimo rizika yra minimali. Minusas - procedūros efekto reikia palaukti - aparatinės procedūros plaukelius veikia tam tikrose augimo stadijose, kurios pasireiškia skirtingu laiku. Todėl procedūrą kartoti galima tik po 6 savaičių. Itin saulėtu metų laiku plaukelius šalinti galima, tačiau būtina kas dvi valandas odą patepti maksimalų apsaugos filtrą turinčiu SPF50 kremu arba visiškai apdengti procedūros paveiktas vietas. Saulė skatina odos hiperpigmentaciją, todėl gydantis lazeriu, mėgautis jos spinduliais griežtai draudžiama. Procedūrų kursas priklauso nuo individualių kiekvieno žmogaus savybių, tačiau minimalus jų skaičius - 5-6 apsilankymai. Taigi, norint odą be plaukelių turėti, pvz. pavasariui, gydymo kursą vertėtų pradėti rugsėjo-spalio mėnesiais.

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

 • Depiliacija vašku

 • Kojų depiliacija vašku

  15 - 29 €
 • Depiliacija cukrumi

 • Veido srities depiliacija cukrumi

  5 - 13 €
 • Pažastų depiliacija cukrumi

  12 - 18 €
 • Rankų depiliacija cukrumi

  25 - 35 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.