Depiliacija vyrams - atliekama lygiai taip pat kaip ir moterims – procedūrų metu naudojamos priemonės ir metodai yra tie patys: cukrumi arba vašku. Vaško ar cukraus metodai yra panašūs, tačiau klientai nurodo, kad depiliacija cukrumi yra mažiau skausminga. Taip yra todėl, kad cukrus neprilimpa prie pačios odos; tik prie plaukelių. Abu metodai tinka tiek moterims, tiek vyrams. Vienos procedūros metu galima pašalinti ir nedidelius, ir didesnius kūno plotus: nuo viršutinės lūpos iki kojų plaukelių. Nors kiekvieno žmogaus skausmo slenkstis yra individualus ir tiksliai prognozuoti ar apibūdinti procedūros skausmingumo neįmanoma, čia vis vien galioja bendra taisyklė - kojų ir rankų plaukelių šalinimas yra mažiau skausmingas, nei jautresnės odos plotai (pvz.: bikinio zona).

Populiariausia sritis procedūrai yra pažastys. Tačiau neretai vyrai depiliuoja ir krūtinę, bei nugaros sritį. Tarp depiliacijos paslaugų sąrašo puikuojasi ir šnervių, ausų, bikini,  plaštakų ar pirštų depiliacija.

Depiliacija vašku ir cukrumi tiks tiems, kam reikia greito efekto. Plaukeliai pradeda ataugti tik po 2-4 savaičių, todėl sutaupysite šiek tiek laiko, lyginant su kasdieniu skutimusi.

BIOFIRST klinikoje galime pasiūlyti net 3 plaukelių šalinimo būdus:


Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamą depiliaciją ir jos kainas, rasite čia.
Estetinės medicinos specialistų (kosmetologių) sąrašą rasite čia
.

Kitos klinikoje atliekamos paslaugos:
Fotoepiliacija
Plaukelių šalinimas lazeriu

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23