"Sunekos®" - tai nauja amino rūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė odos procedūra, atstatanti tarpląstelinį audinį. Procedūra ne tik atkuria odos drėgmės balansą, bet ir skatina fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių) migraciją į injekcijos vietą. Fibroblastams suteikdama elastino ir kolageno sintezei reikiamas medžiagas, ženkliai didina jų aktyvumą.

Ši procedūra yra nepamainoma alternatyva tiems, kurie nori natūralaus rezultato ir nepageiduja injekcinių užpildų.

Kuo tarpusavyje skiriasi preparatai "Sunekos® Performa" ir "Sunekos® 1200"?

Sunekos Performa"Sunekos® Performa" sudėtyje yra mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties, sudėtyje yra patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino ir kitų) derinys, dėl kurio "Sunekos®" injekcijos yra unikalios, o dėl rezultatų natūralumo pranoksta įprastinius hialurono rūgšties užpildus.

"Sunekos® Performa" naudojama nedidelių odos raukšlių šalinimui, todėl labai tinka jaunesniems pacientams, veido, kaklo, dekoltė ir rankų odai.Sunekos veiksmingumas įrodytas gausiais klinikiniais tyrimais

"Sunekos® 1200" sudėtyje yra didelio molekulinio svorio hialurono rūgšties, taip pat patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino ir kitų) derinys, dėl kurio Sunekos injekcijos yra unikalios, o dėl rezultatų natūralumo pranoksta įprastinius hialurono rūgšties užpildus.

"Sunekos® 1200" yra tinkamas, esant gilesnėms raukšlėms, labai išreikštam odos suglebimui, kai reikalingas didesnis odos patempimo efektas. Įprastai, atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius ir fiziologinius odos ypatumus, ilgalaikiams ir gražiems rezultatams pasiekti naudojamas "Sunekos® Performa" ir "Sunekos® 1200 derinys".


Kokio rezultato galima tikėtis po procedūros?

"Sunekos®" injekcijos pasižymi universaliu odą atjauninančiu poveikiu:

 • Mažina odos senėjimo ir priešlaikinio odos senėjimo požymius;
 • Gerina odos tekstūrą ir elastingumą;
 • Mažina paviršines raukšles ir mimikos linijas;
 • Atsatato drėgmę paviršiniuose ir giluminiuose odos sluoksniuose;
 • Mažina randus (aknės ir kitų rūšių randus) bei strijas;
 • Suteikia odai lygumo ir švytėjimo.

Kiek procedūrų gali prireikti?

Nors kiekvieno iš mūsų odos būklė ir norimi rezultatai yra idividualūs, paprastai rekomenduojamas 4 procedūrų kursas; odos būklės pagerėjimas gali būti pastebimas jau po pirmos procedūros.


Kiek laiko trunka pocedūrų kurso efektas?

Priklausomai nuo paciento gyvenimo būdo ir jo odos būklės, rezultatai gali išlikti iki 6 mėnesių. Vėliau procedūrų kursą galima pakartoti.


Ar yra klinikinių tyrimų, patvirtinančių Sunekos® saugumą ir veiksmingumą?

Mokslinį tyrimą, pagrindžiantį preparato efektyvumą bei saugumą rasite „Journal of Clinical Trials“ žurnale.


Kas atlieka šias procedūras?

Visas injekcines procedūras "BIOFIRST" klinikoje atlieka tik gydytojos dermatovenerologės. 

 

Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu
 • Amino rūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė odos procedūra "Sunekos® Performa"

  260 €
 • Amino rūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė odos procedūra "Sunekos® 1200"

  279 €
 • Nuskausminimas prieš injekcinę ar lazerinę procedūrą

  15 €

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija prieš procedūrą 55€. Konsultacija nėra apmokestinama, jei procedūra atliekama to paties vizito metu.
Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.