Dr. Cyj plaukų užpildasDr. Cyj plaukų užpildas yra injekcinis preparatas, švirkščiamas į galvos odą, siekiant gerinti plaukų būklę ir sustiprinti plaukų folikulus. Šis plaukų užpildas yra gaminamas natūralių, būtinų sveikų plaukų struktūrai palaikyti, medžiagų pagrindu: natrio hialuronatas, peptidai ir aminorūgštys. 

Dr. Cyj preparatas gali būti naudingas žmonėms, turintiems plaukų slinkimo problemų, susijusių su amžiumi, paveldimumu arba stresu. Ši terapija taip pat gali būti naudinga vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems plaukų folikulai gali būti silpnesni ir linkę greičiau išsikristi. Rekomenduojama taikyti šią terapiją pacientams nuo 25 metų amžiaus, gyvenimo periodais, kai sustiprėja plaukų slinkimas ir atsiranda plaukų kokybės pablogėjimas, ar tiesiog, norint palaikyti sveikų ir jaunų plaukų pojūtį ir vaizdą. Dr. Cyj procedūra tinkama tiek vyrams, tiek moterims.

 

Dr. Cyj plaukų užpildo procedūros privalumai:

  • Plaukų tankis: gali padidinti plaukų tankumą ir sustiprinti plaukų folikulus.
  • Plaukų augimas: gali padėti skatinti plaukų augimą, o tai ypač svarbu tiems, kuriems retėja plaukai.
  • Plaukų minkštumas: gali padėti atkurti drėgmę minkštumą ir lygumą.
  • Plaukų atspalvio pagerinimas: Dr. Cyj plaukų užpildas gali padėti pagerinti plaukų atspalvį ir atkurti plaukų spalvos intensyvumą.
  • Galvos odos būklės gerinimas: gali sumažinti galvos odos niežulį, sausumą ir pleiskanojimą.

Daugelis pacientų pastebi, kad Dr. Cyj plaukų užpildas sutvirtina plaukus ir pagerina plaukų būseną, gerina plaukų tankumą ir minkštumą. Gydymas atnaujina galvos odą ir pagerina plaukų kokybę, todėl pagerėja savijauta ir nuotaika, padidėja pasitikėjimas savimi.

Kaip atliekama Dr.Cyj plaukų užpildo injekcinė procedūra?

Procedūra yra minimaliai juntama, atliekama su itin mažomis adatėlėmis, jai nereikia didelio pasiruošimo.

dr cyj plaukų slinkimui

Pasiruošimas Dr. Cyj plaukų užpildo procedūrai:

Specialiaus pasiruošimo Dr. Cyj plaukų užpildo nereikia. Svarbu, kad plaukai būtų švarūs ir išplauti, be plaukų kosmetikos likučių (plaukų lako, dažančių purškalų).

Kiek Dr. Cyj plaukų užpildo procedūrų gali prireikti?

Dažniausiai rekomenduojamas 4 procedūrų kas 2 savaites kursas, bet kurso trukmė yra individuali ir priklauso nuo paciento skalpo ir plaukų būklės. Prieš pradedant šią procedūrą būtina pasikonsultuoti su specialistu, kad būtų nustatyta, ar tai yra tinkama Jums ir ar galite tikėtis teigiamo rezultato. Svarbu pažymėti, kad tai nėra vaistas, kurio pagalba gali būti gydomos odos ar plaukų ligos. 

Kas atlieka šias Dr. Cyj užpildo injekcines procedūras?

Visas injekcines procedūras "BIOFIRST" klinikoje atlieka tik gydytojos dermatovenerologės. 

 

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu
  • Dr. Cyj plaukų užpildo - biorevitalizanto procedūra

    230 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.