Redermalizacija su gintaro rūgštimi

Injekcinės procedūros su hialurono ir gintaro rūgšties preparatais vadinamos redermalizacija – tai patentuota procedūra, kuri pasižymi stipresniu biostimuliaciniu poveikiu nei naudojant tik hialurono rūgštį. Procedūros metu yra suleidžiama hialurono preparatai papildyti gintaro rūgštimi. Šios dvi aktyvios medžiagos, natūraliai randamos odoje, veikia sinergijos principu, todėl leidžia pasiekti greitesnių ir geresnių rezultatų nei mikroinjekcijomis su vien hialurono rūgštimi.

Kas yra gintaro rūgštis?

Gintaro rūgštis (sukcinatas) yra natūrali medžiaga, randama visose kūno ląstelėse. Ši rūgštis prisideda prie mikrocirkuliacijos normalizavimo ir limfos drenažo aktyvinimo. Ji taip pat padeda reguliuoti ląstelių energijos mainus ir pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Gintaro rūgšties injekcijos taip pat žinomos, kaip galinčios užkirsti kelią ląstelių membranos pažeidimams. Galiausiai, ji padeda stimuliuoti pagrindinių struktūrinių baltymų sintezę. Gintaro rūgšties procedūros metu yra naudojamas didelės molekulinės masės hialurono rūgšties ir gintaro rūgšties XELA REDERM produktas, kurio formulėse yra dvi veikliosios sudedamosios medžiagos, kurių sinerginis poveikis suteikia geresnių rezultatų nei vien hialurono rūgšties monoproduktas.

Redermalizacijos privalumai:

 • Tinkama patamsėjusiems paakiams.

 • Tinkama pigmentuotoms, suglebusioms išorinėms plaštakoms.

 • Padeda atstatyti odą, gerina odos apimtį, intensyvina ir padeda atkurti mikrocirkuliaciją.

Redermalizacijos rezultataiKokias problemas sprendžia redermalizacija (gintaro rūgšties injekcijos)

Jei atsibudus veidas atrodo gaivus, tačiau vakare oda tampa suglebusi, pavargusi ir įgauna „liūdną“ išvaizdą. Pastebimi tamsūs maišeliai po akimis, pagilėjusios ašarų ir nosies raukšlės, o burnos kampučiai nusileidę. Veidas atrodo pilkšvas ir blankus, jo tonas netolygus, matomos hiperpigmentacijos dėmės. Veido kontūrai atrodo praradę apimtis. To priežastys: su amžiumi susiję limfos pokyčiai, kraujotakos silpnėjimas, sumažėjęs raumenų tonusas ir odos elastingumas.

Redermalizacijos išskirtinumas yra tas, kad šių procedūrų metu oda veikiama iškart trimis lygmenimis: reguliuojami biocheminiai procesai ląstelėse, gerinamas drėgmės balansas ir aktyviai blokuojami laisvieji radikalai. Trigubą poveikį užtikrinti leidžia sinerginio efekto technologija: hialurono rūgšties ir gintaro rūgšties (natrio sukcinato pavidalu) derinys. Abi veikliosios medžiagos yra natūraliai randamos odoje, tačiau su metais jų atsargos senka ir taip mažėja odos regeneracinis potencialas. Redermalizacija paskatina greitesnį odos atsistatymą ir padeda gerinti jos būklę, sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą. Redermalizacija taikoma papilkėjusiai, suglebusiai odai, kuriai pasireiškė senatvinio nuovargio požymiai, pigmentacija, raukšlės. Injekcijos su gintaro rūgštimi tinka į aknę ir rozacėją (rožinę) linkusios odos būklės gerinimui.

Ką svarbu žinoti prieš ir po redermalizacijos procedūros:

 • Gydantis antikoaguliantais, yra įspėjamas apie padidėjusią mėlynių ir kraujavimo riziką injekcijos metu;
 • Geriausia 12 valandų po procedūros netepti jokio makiažo;
 • Po injekcijos 2 savaites vengti ekstremalių temperatūrų skirtumo (didelio šalčio, saunos, garų pirties), taip pat ilgalaikio saulės poveikio ar ultravioletinių spindulių.

Kiek redermalizacijos su gintaro rūgštimi procedūrų gali prireikti?

Geriausiems rezultatams pasiekti skiriamos 3 procedūros kartą per 2-3 savaites.

Kokia yra redermalizacijos kaina?

Kaina priklauso nuo sunaudoto preparato kiekio ir koncentracijos. Gintraro rūgšties injekcijos kaina nurodyta šio puslapio apačioje. 

Kas atlieka šias redermalizacijos su gintaro rūgštimi procedūras?

Visas injekcines procedūras "BIOFIRST" klinikoje atlieka tik gydytojos dermatovenerologės. 

 

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu
 • Redermalizacija su gintaro rūgštimi (1ml) – XELA REDERM (2,20%)

  259 €
 • Redermalizacija su gintaro rūgštimi (2ml) – XELA REDERM (2,20%)

  309 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.