Celiulitas yra poodinio odos sluoksnio uždegimas dėl kurio odos išvaizda primena apelsino žievelę. Celiulito aukomis dažnai tampa moterys dėl jų riebaliniame audinyje vykstančių specifinių procesų. Moterų riebalinis audinys dažniausiai sudaro apytiksliai 25%. kūno masės, o vyrų apie 12%. kūno masės. Dažnai kosmetinis celiulitas yra siejamas su nutikimu, tačiau tokia sąsaja nėra tiksli. Celiulitas yra būdingas ir per mažą kūno svorį turinčioms moterims. Pagrindiniai celiulito simptomai:

  • duobėta, gruoblėta šlaunų, sėdmenų bei pilvo paviršiaus išvaizda;

  • susikaupę riebalai pilvo, šlaunų srityje;

Norint sistemingai kovoti su celiulitu reikia pradėti nuo gyvenimo būdo keitimo, mažinant celiulitą sukeliančius faktorius. Virškinimo sistema yra itin svarbi gerai savijautai ir celiulito problemų išvengimui, tačiau ne mažiau svarbu ir vietinės celiulito mažinimo procedūros:

Akustinių bangų terapija su „RayLife“. Šios procedūros metu yra paveikiamas gilesnis odos sluoksnis, kuriame akustinės bangos natūraliai skatina organizmą skaidyti riebalus, aktyvina kolageno sintezę ir gerina mikrocirkuliaciją, didina odos elastingumą.  Kosmetikos priemonės – anticeliulitiniai ir detoksikuojantys kūno aliejai, kūno formas modeliuojantys geliai gali pagerinti odos cirkuliaciją ir pašalinti toksinus.

Kūno įvyniojimai. Šių procedūrų privalumas yra tame, kad jos ne tik padeda sumažinti poodžio apimtį, suaktyvinti kraujotaką ir skatinti lipolizę, bet ir suaktyvina išskiriamąją odos funkciją, valo maitina ir remineralizuoja odą. BIOFIRST klinikoje kūno įvyniojimai atliekami su „The Organic Pharmacy“ kosmetika. Tai gerai pasaulyje žinoma, klinikiniais tyrimais patvirtinta kosmetika, kurios sudėtyje tik aktyvūs, gryni ir natūralūs ingredientai, kurių didžioji dalis yra ekologiški, kas itin reta šių dienų kosmetikos priemonių rinkoje.


Estetinės medicinos specialisčių (kosmetologių) sąrašą rasite čia.

Kitos klinikoje atliekamos paslaugos:
Procedūros akustinėmis bangomis (AW)

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23