Odos elastingumas – tai viena iš odos ypatybių, leidžianti odai atgauti pradinę būseną ją  patempus, patraukus. Elastingumo sumažėjimas – natūralus senėjimo procesas, kai odoje sumažėja veikliojo baltymo - elastino, anksčiausiai pastebimas srityje aplink akis – galbūt patrynę ar patempę odą aplink akis, pastebėjote, kad oda ne taip greitai grįžta į pradinę formą. Vienas pagrindinių faktorių, galinčių paskatinti elastingumo praradimą – saulės spinduliai. Nenaudojant apsauginių priemonių nuo saulės, oda praranda elastingumą, suglemba, greičiau formuojasi raukšlelės, šis procesas vadinamas saulės elastoze.

Gera žinia – prarastą odos elastingumą galima atstatyti.

Veikliosios medžiagos, kurios gali padėti atstatyti odos elastingumą – kolagenas, retinolis, hialurono rūgštis.
Odos priežiūros priemonės su šiomis veikliosiomis medžiagomis gali pagerinti odos elastingumą, tačiau kaip ir bet kurios kitos odos problemos sprendimo atveju – svarbus kompleksinis sprendimas, t.y. dermatologinių, kosmetologinių procedūrų ir odos priežiūros namie kombinacija.

BIOFIRST klinikoje gydytojai dermetovenerologai atlieka odos atjauninimą (fotorejuvenizacija) lazeriu. Ši procedūra skaistina odą ir ją stangrina. Lazerio spinduliai nepažeidžia odos paviršiaus, veikia į gilesnius odos sluoksnius ir skatina kolageno formavimąsi, todėl oda tampa stangresnė, raukšlelės tampa mažiau gilios, lėtėja odos senėjimas, pašviesėja pigmentinės dėmės, stiprinami kapiliarai, todėl ji taip pat tinka veido rožinės pažeistai odai.

Taip pat klinikoje atliekama kosmetologinė procedūra - aparatinė mezoterapija IONTOSOM. Ši procedūra itin veiksminga sprendžiant saulės sukeltas odos problemas, tokias kaip padidėjusi pigmentacija, raukšlių formavimasis, odos papilkėjimas ir saulės sukelta elastozė.

Prieš atvykstant į procedūrą, jokio specialaus pasiruošimo nereikia - Jūsų oda pasirūpins kosmetologė. Švariai nuvalius makiažą ir jo likučius, sumaišomos dvi IONTOSOM linijos ampulės - Iontosom S100 ir Iontosom R100.

Ampulių sudėtyje yra stabilizuoto vitamino C (itin stiprus antioksidacinis, elastingumą atstatantis, pigmentines dėmes šviesinantis bei kolageno sintezę skatinantis poveikis), vario tripeptido-1 (odą regeneruojantis poveikis), plačiosios tuneros lapų ekstrakto (odos balinimo ir senėjimo atitolinimo poveikis), žaliosios arbatos lapų ekstrakto (antioksidacinis poveikis) bei natrio hialuronato, stipriai drėkinančio odą. Galingas revitalizacijos kokteilis yra ištepamas ant veido odos, tada ja vedžiojamas jonoforezės aparato antgalis, padedantis šiam įsiskverbti itin giliai. Visa IONTOSOM procedūra trunka apie 50 minučių.


Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamas lazerines procedūras ir jų kainas, rasite čia.
Gydytojų dermatovenerologų sąrašą rasite čia.
Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamas kosmetologines procedūras ir jų kainas, rasite čia.
Estetinės medicinos specialistų (kosmetologių) sąrašą rasite čia
.

Kitos klinikoje atliekamos paslaugos:

Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos
Frakcinis odos atnaujinimas
Aparatinė mezoterapija IONTOSOM
Aparatinės FACELAB veido procedūros
Odos atnaujinimas ir patempimas lazeriu (fotorejuvenizacija)

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu