Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos - tai vienas populiariausių ir efektyviausių metodų, skirtų spręsti įvairias odos problemas bei gydyti plaukų slinkimą ar vyriško tipo nuplikimą. Unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo, kuriame gausu augimo faktorių bei biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos.

PRP procedūros skirtos:

  • Labai silpniems, ploniems plaukams;
  • Plaukų slinkimui gydyti;
  • Vyriško nuplikimo gydymui.

Kaip atliekama procedūra?

Procedūros metu, į specialų mėgintuvėlį, iš paciento venos paimami apie 8 ml kraujo (kiek daugiau, nei atliekant įprastą, bendrą kraujo tyrimą). Mėgintuvėlis centrifūguojamas, kad naudinga kraujo plazma atsiskirtų nuo nenaudingųjų kraujo kūnelių. Gydant įvairių tipų plaukų slinkimą ar vyriško tipo nuplikimą, mažomis ir trumpomis adatėlėmis, kraujo plazma kas kelis milimetrus yra leidžiama į skalpą.  Tiek odos problemų sprendimui, tiek nuplikimo gydymui, gydytojas-dermatovenerologas procedūrų kursą parenka individualiai. PRP injekcijos yra rekomenduojamos maždaug 2-3 kartus per metus, jų poveikis yra ilgalaikis, o geriausias rezultatas matomas po 3-4 mėnesių. 

Trombocitais praturtintos plazmos injekcijos gali būti skiriamos ne tik nuplikimo problemos sprendimui, tačiau ir įvairių kitų ligų gydymui. Sužinokite daugiau!

* - PRP procedūros neatliekamos sergantiems autoimuninėm ligom, nėščiosioms ir maitinančioms mamoms

Po procedūros:

Po procedūros, oda gali tapti šiek tiek jautri, todėl skausmui/paraudimui/patinimui mažinti rekomenduojama naudoti šaldančius kompresus. Iš karto po procedūros negalima plauti plaukų. Tolimesnę odos priežiūrą po procedūros rekomenduoja ją atliekantis gydytojas.

Ar procedūra skausminga?

Kiekvieno žmogaus skausmo slenkstis yra individualus, todėl vienareikšmiškai atsakyti sunku. Pacientai teigia, kad procedūros metu jaučia švelnų dilgčiojimą, "badymo mažomis adatėlėmis" jausmą.

Ko galime tikėtis po procedūros?

PRP injekcijos į galvos odą stimuliuoja plaukų svogūnėlius ir skatina mikrocirkuliaciją. Procedūrą derinant su šampūnais, serumais bei geriamaisiais papildais nuo plaukų slinkimo, galima tikėtis:

  • Sustiprėjusių, storesnių bei ataugusių plaukų;
  • Sustabdyto plaukų slinkimo.

Kainynas:

PRP terapija galvos odai (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis) 300 Eur

Pilną puslapio versiją rasite čia: www.bioklinika.lt

You can register:Online registration