Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos dermatovenerologijoje yra skirtos veido/kaklo/dekolte/rankų odos problemų sprendimui bei plaukų slinkimo gydymui. Tai unikalus ir analogų neturintis metodas, dėl savo efektyvumo ir kokybės pripažintas visame pasaulyje. Šis biologinis produktas ruošiamas iš paties paciento kraujo, kuriame gausu augimo faktorių bei biologiškai aktyvių baltymų, skatinančių ir greitinančių audinių gijimo ir regeneracijos procesą. Procedūra yra itin saugi, nes naudojami nuosavi kraujo kūneliai – trombocitai. Nėra alergijų ar infekcijų rizikos, nes nenaudojami jokie papildomi aktyvatoriai ar cheminės medžiagos.

PRP procedūros skirtos

  • Smulkioms raukšlėms, odos išvaizdai: pagerina odos išvaizdą, išlygina smulkias raukšleles veido, rankų, dekoltė srityse;
  • Tamsiems ratilams: oda aplink akis pasidaro skaistesnė, bei atgauna savo tonusą;
  • Randams: PRP injekcijos yra vienos efektyviausių strijų, aknės randų, bei hipertrofinių randų gydymo metodų;
  • Plaukų slinkimui: PRP injekcijos į galvos odą stimuliuoja plaukų svogūnėlius ir skatina mikrocirkuliaciją. Procedūros, skatina ataugimą, stabdo plaukų slinkimą (vyriško tipo nuplikimo gydymui);
  • Odos gydymui po cheminio arba lazerinio odos šveitimo: PRP mažina skausmą ir pagreitina žaizdų gijimą po lazerio ar cheminio odos šveitimo procedūros.

Kaip atliekama procedūra?

Procedūros metu, į specialų mėgintuvėlį, iš paciento venos paimami apie 8 ml kraujo (kiek daugiau, nei atliekant įprastą, bendrą kraujo tyrimą). Mėgintuvėlis centrifūguojamas, kad naudinga kraujo plazma atsiskirtų nuo nenaudingųjų kraujo kūnelių. Po to, mažomis ir trumpomis adatėlėmis, kraujo plazma kas kelis milimetrus yra leidžiama į problemines vietas. 

Injekcijos leidžiamos mezoterapiniu pistoletu "Ultim®". Tai daugiau nei 20 metų patirties rezultatas, visoje medicininių injektorių rinkoje. Šis mezoterapinis pistoletas skirtas visų rūšių injekcijoms atlikti. Įrenginio adata sumontuota taip, kad pasiektų didžiausią injekcijos greitį, todėl nesukeliamas skausmas. Taip pat aparatas skleidžia vibraciją, kuri pagerina produktų įsiskverbimą į odą. 

Taip yra skatinama odos regeneracija, stabdomas senėjimo procesas, o rezultate oda atjaunėja. Tiek odos problemų sprendimui, tiek nuplikimo gydymui, gydytojas-dermatovenerologas procedūrų kursą parenka individualiai. PRP injekcijų poveikis yra ilgalaikis, o geriausias rezultatas matomas po 3-4 mėnesių.

Trombocitais praturtintos plazmos injekcijos gali būti skiriamos ne tik odos estetinių problemų sprendimui, tačiau ir įvairių kitų ligų gydymui. Sužinokite daugiau!

* - PRP procedūros neatliekamos sergantiems autoimuninėm ligom, nėščiosioms ir maitinančioms mamoms.

 

 

 

 

 

 


Tinklapio informacija atnaujinta 2018 06 30, remiantis Lietuvos Respublikos Reklamos įstatymo pakeitimais, įsigaliojusiais nuo 2018 07 01.

Kainynas:

PRP terapija veidui / kaklui / dekoltė / rankoms (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis) 280 Eur
PRP terapija galvos odai (kai naudojamas vienas mėgintuvėlis) 300 Eur
PRP su hialurono rūgštimi 300 Eur

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.
DĖMESIO! Konsultacija į procedūros kainą įskaičiuota tik procedūrą atliekant tą pačią dieną.

You can register:Online registration