celiulito

Manoma, jog šiandieniame pasaulyje problemų dėl celiulito turi 70-80 procentų moterų. Kai kurie specialistai teigia, kad moterų be celiulito tiesiog nebūna – bent pirmąją, beveik nepastebimą, stadiją turi kiekviena moteris. Celiulitas moterims pažįstamas jau seniai – net Piterio Pauliaus Rubenso paveikslų moterys vaizduotos su celiulitu, tačiau tada Rubenso moterys buvo laikytos grožio etalonu, o dabar tai kiekvienos moters diskomforto šaltinis. Deja, tačiau vis dažnėja atvejų, kuomet dėl hormonų pusiausvyros sutrikimų, celiulitas tampa ir vyrų bėda.

Celiulitas – tai poodinio sluoksnio uždegimas, specifinis riebalinio audinio pokytis, dėl kurio odos paviršiuje atsiranda smulkių kauburėlių, primenančių apelsino žievelę.

 

Kaip susiformuoja celiulitas?

Dažnai kalti virškinimo ir kraujo apytakos sutrikimai, dėl kurių organizme pradeda kauptis skysčiai bei medžiagų apykaitos atliekos. Celiulitas gali atsirasti dėl stipriai padidėjusio svorio, tačiau verta pastebėti, jog tai nėra pagrindinė celiulito vystymosi priežastis. Daug dažniau celiulitas formuojasi dėl hormoninių pokyčių, netinkamos mitybos, žalingų įpročių, neaktyvaus gyvenimo būdo, skydliaukės ligų, tam tikrų vaistų ir genetinių veiksnių.

 

Celiulito stadijos

celiulito

I stadija. Minkštasis celiulitas. Tai paprastas audinių suminkštėjimas pažeistose kūno vietose, kurį išprovokuoja tarpląstelinio skysčio sąstingis. Pirmosios stadijos celiulito vizualiai nesimato, tačiau suėmus odą atsiranda nedidelis grublėtumas.

II stadija. Gaubiantys adipocitai retikuliniai pluoštai tankėja ir kietėja, taip apsunkindami kraujo ir limfos cirkuliaciją kapiliarų tinkle. Šioje stadijoje matomi vizualiniai pakitimai – pabrinkimas, elastingumo netekusi oda.

III stadija. Šioje stadijoje atsiranda liposklerozė. Formuojasi mikromazgeliai ir odos paviršius tampa panašus į „apelsino žievelę“, o įtempus raumenis pastebimas odos grublėtumas.

IV stadija. Paskutinėje stadijoje mikromazgelių daugėja, o jų apimtis didėja. Pastarieji tampa lengvai pastebimais ir apčiuopiamais.  Dėl šios patologijos suprastėja gyvenimo kokybė, nes celiulito pažeistose vietose kyla skausmai.

 

Puiki kova su celiulitu – „RayLife“ akustinių bangų terapija

celiulito

„Biofirst“ pažangių technologijų ir estetinės medicinos klinikoje atliekamos procedūros pažangia „Raylife“ aparatūra. Ši moderni procedūra – viena efektyviausiai veikiančių priemonių mažinant riebalų sankaupas, stangrinant suglebusią ir celiulito pažeistą odą tam, kad ji atrodytų nepriekaištingai. Tai saugi, neskausminga procedūra, gerinanti oos mikrocirkuliaciją ir didinanti odos elastingumą, veikianti it giluminis masažas. „Raylife“ akustinių bangų procedūra – nepažeidžia medžiagų apykaitos, nekenkia audiniams, nežaloja ląstelių. Procedūros poveikis išryškėja palaipsniui, per tam tikrą laiką, todėl ir rezultatas –sumažėjusios ir dailesnės kūno formos – Jums išliks ilgam.

Raylife procedūrų kainos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu