ginekologinės problemosNors manoma, kad moterys gali kalbėtis atvirai apie viską, tačiau vistik moteriškos intymios problemos dažnai lieka neaptartos – moterims tai gėdinga, diskomfortiška ir nepatogu. Tačiau visos moterys, kurioms šios problemos ilgą laiką ribojo socialinį gyvenimą, dienotvarkę, užsiėmimą mėgiama veikla ar intymius santykius, gali atsikvėpti yra išeitis – lazerinė ginekologija. Daugiau nei 35 metus lazerinę įrangą gaminanti ir Vokietijos rinkoje pirmaujanti įmonė „Asclepion Laser Technologies“ pristato „Juliet – the feminine laser“ – tai inovatyvi lazerinė technologija, skirta intravaginaliniam gydymui. Lazeris – puikiai kontroliuojamas, tikslus ir saugus įrankis gydymui. Dėl šių privalumų lazeris pradėtas naudoti ir ginekologijoje – lazeriu gydomas moterų šlapimo nelaikymas, makšties elastingumo sumažėjimas, makšties atrofija ir vaginalinis sausumas.

 

Šlapimo nelaikymas

Ginekologinės problemos gali būti įvairios, tačiau šlapimo nelaikymas yra viena dažniausiai pasitaikančių problemų. Nors tai nėra būklė, nuo kurios priklauso žmogaus gyvybė, gyvenimo kokybę ji labai pažeidžia – šlapimo nelaikymas fizinio krūvio metu, čiaudint, kosint, lipant laiptais ir net mylintis gali tapti milžiniško diskomforto priežastimi. Prieš procedūrą skiriama gydytojo ginekologo konsultacija. Procedūra neskausminga, o po procedūros galima iš karto grįžti prie kasdieninių darbų. Šlapimo nelaikymo gydymo lazeriu privalumai – trumpesnis gijimo periodas, procedūra neskausminga ir saugi (nėra audinių pažeidimo), neinvazinė, nereikia jokio specialaus pasiruošimo.

 

Makšties gleivinės atrofija

Ginekologinės problemos gali paveikti ir lytinių santykų kokybę. Dauguma moterų perimenopauzėje ir menopauzėje pradeda jausti sausumo, niežėjimo, dirginimo jausmą makštyje, o lytiniai santykiai tampa skausmingi ar net negalimi. Makšties gleivinės atrofija išsivysto  dėl hormonų pokyčių moters organizme, dėl kurių  išplonėja makšties gleivinė – ji tampa sausa, trapi it itin jautri. Iki šiol gydymo alternatyva buvo hormoninė terapija ir lubrikantai lytinei sueičiai gerinti, tačiau davartiniai inovatyvūs lazeriai – saugus ir efektyvus būdas ilgam atsikratyti makšties gleivinės atrofijos simptomų.

 

Kodėl verta rinktis gydymą lazeriu?

Tai nechirurginis, minimalios invazijos metodas. Atsistaymo laikotarpis pacientei, palyginus su chirurgine operacija, greitas. Procedūros lazeriu trunka 15-30 minučių ir yra visiškai neskausmingos. Tai higieniškos ir sterilios procedūros. Dažniausiai norimam rezultatui pasiekti užtenka 2 procedūrų su mėnesio ilgio intervalu tarp jų, bet gali reikėti iki 4 procedūrų – procedūrų skaičius priklauso nuo patologijos sunkumo.

 

Bendrosios rekomendacijos po gydymo

Norime nudžiuginti, kad po procedūros galima iš karto grįžti prie kasdieninių darbų. Nors teigiami rezultatai matomi iš karto po procedūros, gydomasis poveikis stiprėja ateinančius 6 mėnesius po gydymo pabaigos. Savaitę po procedūros patariama neturėti lytinių santykių, nesimaudyti vonioje ar baseine. Vengti sunkių svorių kilnojimo ir aktyvios fizinės veiklos mėnesį po procedūros.

 

Lazerinės ginekologijos kainos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu