Homeopatija – tai natūrali medicina, kuri yra skirta gydyti lėtines ir ūmines ligas. Šis metodas skiriasi nuo tradicinės medicinos tuo, jog tai individualaus vientiso organizmo, o ne atskirų organų gydymo metodas. Dažnai žmonėms iškyla daug klausimų apie  homeopatiją sklandančius mitus.

1 Mitas. Homeopatijos poveikis yra labai lėtas.

Homeopatinis gydymas yra greitesnis nei tradicinis gydant alergiją, astmą, egzemą, migreną, artritą. Taip pat, homeopatija greitai veikia tokias ūmines ligas, kaip infekciją, karščiavimą ar viduriavimą. Pacientai kreipiasi į homeopatus ir dėl lėtinių, įsisenėjusių ligų, kurias išgydyti trunka ilgiau (pavyzdžiui, žvynelinės), dėl to gali susidaryti įspūdis, kad homeopatinis gydymas veikia lėtai.

2 Mitas. Niekas kitas taip gerai neišgydo infekcijų, kaip antibiotikai.

Šis klaidingas manymas yra masinio nežinojimo pavyzdys aukštųjų technologijų amžiuje, kuriame dabar gyvename. Tyrimai įrodė, kad virusinių infekcijų gydymas homeopatiniu metodu yra teigiamas ir neturi tokių neigiamų pasekmių, kaip gydymas antibiotikais. Žinoma, retais atvejais, kai infekcijos sukelta liga yra labai sunki ir kūnas nebegali regeneruotis pats, antibiotikai yra rekomenduojami naudoti kartu su homeopatiniais vaistais.

3 Mitas. Homeopatija yra tik placebo efektas.

Aklaisiais tyrimais (kai pacientui nėra atskleidžiama vartojamų vaistų rūšis) buvo įrodyta, kad homeopatija visiškai nėra placebo efektas. Šių vaistų efektyvumas buvo tyrinėtas begalę kartų, todėl gautų rezultatų negalima nurašyti saviįtaigai.

4 Mitas.  Homeopatija gydo tik funkcinius organizmo sutrikimus, pavyzdžiui, skausmą ar silpnumą.

Homeopatija įrodė savo efektyvumą gydant struktūrinę patologiją, todėl neteisinga teigti, kad šis metodas yra skirtas gydyti vien tik tokius negalavimus, kaip skausmą ar silpnumą.  Užfiksuota daug atvejų, kada įvyko struktūrinės patologijos pasikeitimai gydant pacientą homeopatiniais metodais.

Homeopatijos pradininkas Dr. Samuel Hahnemann buvo garsus Vokiečių gydytojas ir mokslininkas, taigi, šis mokslas yra sudėtingas ir reikalauja specifinių žinių. Šią krypti praktikuoja specialistai, kurie tiki modernia, natūralia medicina. „Biofirst“ klinikoje dirbantys homeopatai yra tikri šios srities ekspertai ir skaičiuoja didesnę nei 20 metų patirtį. Šis gydymo metodas yra saugus ir nesukelia šalutinio poveikio, jeigu jis yra praktikuojamas konsultuojantis su šios medicinos srities specialistu. Homeopatai, dirbantys „Biofirst“ klinikoje, įvertina paciento būklę ir parenka kiekvienam individualų gydymo planą, paskiria reikalingus papildomus instrumentinius, laboratorinius tyrimus ir atlieka profilaktines apžiūras.

Gydytojai homeopatai ir jų paslaugų kainos

 

Life Force Homeopathy