FaceLab

 „Biofirst“ klinikoje aparatinėms procedūroms atlikti naudojama tik pasaulyje pripažinta, specialiai veido ir kūno grožiui puoselėti sukurta aparatūra.

FaceLab aparatas – visus estetinės medicinos specialistus sužavėjęs vokiečių mokslininkų kūrinys, sukurtas išskirtinai tik veido odai prižiūrėti. Keturias modernias, neinvazines ir neskausmingas procedūras atliekantis aparatas ne veltui vadinamas tikra aukščiausiųjų technologijų laboratorija veidui. Visas keturias aparatu atliekamas veido terapijas kiekvienam mūsų klinkos svečiui taikome pagal individualius poreikius kartu ar atskirai: tai veido šveitimas vandeniu, ultragarso, radijo dažnio ir infraraudonųjų spindulių pagalba atliekamos procedūros. „Face Lab“ aparato galimybės, ypatingai derinamos su profesionalia kosmetika, nustebins Jus akivaizdžiai pastebimu rezultatu – greita, modernu ir labai kokybiška!

1 . Šveitimo vandeniu terapija

...Jei ieškojote procedūros, kuri mažintų išsiplėtusias poras, jaunintų ir skaistintų, drėkintų ir maitintų Jūsų odą, kovotų su raukšlėmis ir senėjimo procesais – „Face Lab“ veido odos šveitimas vandeniu – būtent tai, ko Jums reikia.

Tai naujiena kosmetologijoje, ypatingai vertinama už ypač greitai pastebimą rezultatą. Neretai procedūra lyginama su mikrodermabrazija – ypač efektyviu odos šveitimu. Tačiau šveitimas vandeniu gerokai saugesnis – skirtingai nei mikrodermabrazijos metu, čia nenaudojami odą galintys pažeisti kristalai. Ši procedūra išsiskiria tuo, jog yra visiškai neskausminga, puikiai tinkanti visų tipų ir įvairios būklės odai. Procedūros metu oro ir vandens mišinys, purškiamas per mikroskopinio dydžio purkštukus, odą drėkina, minkština, valo ir gerina kraujotaką.

2 . Ultragarso terapija

...Jei ieškojote procedūros, kuri atstato drėgmę, mažina odos riebumą, gerina odos struktūrą ir skaistina odą – „Face Lab“ ultragarso terapiją išbandyti privalote.

Mikromasažo metu sukuriama šiluma audiniuose, kuri pagerina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja raumenis, todėl oda geba geriau pasisavinti aktyviasias medžiagas. Šios technologijos paskirtis – įvesti aktyviąsias medžiagas, kurias parenka klinikos grožio specialistė, įvertinusi Jūsų odos būklę, į gilesnius odos sluoksnius  neskausmingai ir efektyviai. Procedūra ypatingai švelni Jūsų odai, neskausminga ir puikiai tinkanti visų tipų odai.

3 . Radijo dažnių terapija

...Jei ieškojote procedūros, kurią specialistai drąsiai vadintų alternatyva plastinei chirurgija, išbandykite terapiją, kurios metu, suaktyvinus kolageno gamybos procesą, efektyviai lyginamos jau susiformavusios smulkios raukšlės ir užkertamas kelias naujų raukšlių susidarymui.

Procedūros metu stangrinama oda, mažinamos raukšlės, skatinama kologeno gamyba ir gerinama odos struktūra. Ypač veiksminga norint padailinti paakių sritį. „Face Lab“ radio dažnių technologijos išskirtinumas – unikalios formos nedidelis antgalis, kurio pagalba veikiamas nedidelis odos plotas. Jo pagalba galima lengvai nusitaikyti į reikiamą vietą, todėl nesunku pasiekti net ir pačias mažiausias įvairiose veido srityse esančias raukšleles.

4 . Infraraudonųjų spindulių terapija

...Jei ieškojote procedūros – neinvazinio termoliftingo, kuris mažintų raukšles, stangrintų odą, naikintų senėjimo požymius, gerintų odos struktūrą ir mažintų poras, o specialistai vadintų alternatyva chirurginėms odos patempimo procedūroms.

Visą teigiamą procedūros poveikį sąlygoja giluminis šilumos sukūrimas audiniuose. Taip skatinama kolageno gamyba, o oda jaunėja natūraliai, tampa stangresnė, lygesnė. Odos eidermiu rūpinasi ir saugo vėsinimo sistema, todėl procedūra saugi ir neskausminga. Infraraudonųjų spindulių terapija – puikus kompanjonas su kitomis „Face Lab“ procedūromis, žadantis geresnį kitų procedūrų efektyvumą.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu