Biorevitalizacija – odos gyvybingumo atkūrimas, estetinėje medicinoje taikomas senėjimo požymiams mažinti ir įvairioms odos problemoms spręsti (Vital – angl. "gyvybingumas"). Biorevitalizacija yra stimuliuojančioji terapija, nes oda dėl HA (hialurono rūgšties) preparatų pati save atjaunina. Odoje esanti hialurono rūgštis (HA) palaiko stangrumą ir drėgmę. Tai natūrali žmogaus organizme gaminama medžiaga kurios pagrindinė savybė – pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje. Suaugusio žmogaus kūne vidutiniškai yra apie 15 gramų hialurono rūgšties, tačiau pastebėta, kad jau sulaukus 20 metų šios rūgšties organizme pradeda reguliariai mažėti. Mažėjant HA kiekiui odoje, ji praranda elastingumą, skaistumą, matomas ir jaučiamas odos diskomfortas.

Procedūros metu į odą suleidžiama nedidelės dozės grynos nestabilizuotos hialurono rūgšties. Jau po pirmosios procedūros sukuriamos optimalios sąlygos ląstelių atsinaujinimui, prasideda nuosavos HA, kolageno ir elastino stimuliacijos, atsistato odos drėgmė, išsilygina smulkios raukšlės, oda sutvirtėja, gilios raukšlės sušvelnėja.

Biorevitalizacija atliekama veido, paakių, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse. Efektas matomas po 2 sav., o ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 3 procedūrų ciklo trijų arba keturių savaičių intervalu.

BIOFIRST klinikoje biorevitalizacijos procedūrą atlieka gydytojai dermatovenorologai.

 


Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamą biorevitalizicijos procedūrą ir jos kainas, rasite čia.
Gydytojų dermatovenerologų sąrašą rasite čia.
Estetinės medicinos specialist (kosmetologių) sąrašą rasite čia
.

Kitos klinikoje atliekamos paslaugos:
Frakcinis odos atnaujinimas
Odos atnaujinimas ir patempimas lazeriu (fotorejuvenizacija)

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23