Biorevitalizacija – odos gyvybingumo atkūrimas, estetinėje medicinoje taikomas senėjimo požymiams mažinti ir įvairioms odos problemoms spręsti (Vital – angl. gyvybingumas). Biorevitalizacija yra stimuliuojančioji terapija, nes oda dėl HA preparatų pati save atjaunina. Odoje esanti hialurono rūgštis (HA) palaiko stangrumą ir drėgmę. Tai natūrali žmogaus organizme gaminama medžiaga kurios pagrindinė savybė – pritraukti ir išlaikyti drėgmę odoje. Suaugusio žmogaus kūne vidutiniškai yra apie 15 gramų hialurono rūgšties, tačiau pastebėta, kad jau sulaukus 20 metų šios rūgšties organizme pradeda reguliariai mažėti. Mažėjant HA kiekiui odoje, ji praranda elastingumą, skaistumą, matomas ir jaučiamas odos diskomfortas.

Kaip atliekama biorevitalizacija?

Procedūros metu į odą suleidžiama nedidelės dozės grynos hialurono rūgšties. Jau po pirmosios procedūros sukuriamos optimalios sąlygos ląstelių atsinaujinimui, prasideda nuosavos HA, kolageno ir elastino stimuliacijos, atsistato odos drėgmė, išsilygina smulkios raukšlės, oda sutvirtėja, gilios raukšlės sušvelnėja.

Kiek biorevitalizacijos procedūrų reikia atlikti?

Biorevitalizacija atliekama veido, paakių, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse. Efektas matomas iškart, o ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 3 procedūrų ciklo trijų arba keturių savaičių intervalu.

Kokias problemas gali padėti išspręsti biorevitalizacija?

 • Odos elastingumo sumažėjimo;
 • Odos sausumo;
 • Išryškėjusių raukšlių;
 • Atsiradus veido ovalo pokyčiams;
 • Veido odai praradus spalvą, papilkėjus.
Užsiregistruoti galite:Registracija internetu
 • Biorevitalizacija su M-HA 18

  199 €
 • Biorevitalizacija Teosyal Puresesnse RedensityI

  229 €
 • Nuskausminimas prieš injekcinę ar lazerinę procedūrą

  15 €

* - Visos kainoraštyje nurodytos kainos yra nuo ir galutinė procedūros kaina priklauso nuo naudojamo preparato ir jo kiekio.
Gydytojo dermatovenerologo konsultacija prieš procedūrą 55 €. Konsultacija nėra apmokestinama, jei procedūra atliekama to paties vizito metu.
Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.