Kontracepcija - tai priemonių, kuriomis siekiama užkirsti kelią nėštumui arba sumažinti jo tikimybę, visuma. Moteris gali pastoti, jei vyro sperma pasiekia vieną iš jos kiaušialąsčių. Išskiriami keli kontracepcijos tipai:

  • Barjerinė kontracepcija (pavyzdžiui, prezervatyvai);
  • Cheminė kontracepcija (kurie naikina spermatozoidus, dar prieš jų kontaktą su kiaušinėliu (dažnai naudojami kartu su barjeriniais metodais);
  • Hormoninė kontracepcija (sukelia hormoninius pokyčius moters organizme);
  • Chirurginė kontracepcija (sterilizavimas);
  • Kiti metodai.

Barjeriniai metodai, tokie kaip prezervatyvai, yra kontracepcijos forma, padedanti apsisaugoti tiek nuo lytiškai plintančių infekcijų (LLI), tiek nuo nėštumo.
Plačiau apie kontracepcijos tipus pasakoja  gyd. akušerė-ginekologė Elina Žurman:


Kontraceptinių metodų pritaikymas Jūsų poreikiams, priklauso nuo daugybės faktorių ir individualių organizmo savybių bei sveikatos būklės. BIOFIRST klinikoje dirbančios gydytojos akušerės-ginekologės ne tik konsultuoja ir gydo ginekologinėmis ligomis sergančias moteris, tačiau ir profesionaliai parenka Jums tinkamiausias kontraceptines priemones.


(VIDEO) Kaip pasirinkti kontracepciją? Gyd. akušerė-ginekologė Elina Žurman:

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

 


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23