Nosiaryklės dariniai - tai gėrybiniai ir piktybiniai augliai, kurie yra retai diagnozuojami. Auglys diagnozuojamas atliekant nosies ir nosiaryklės endoskopinį tyrimą, audinio biopsiją, taikant radiologinius tyrimo metodus. Piktybiniai nosiaryklės augliai sukelia kraujavimo iš nosies simptomatiką, nosiaryklės skausmą, klausos pablogėjimą. Adenoidų išvešėjimas – dažniausia vaikų nosiaryklės obstrukcijos priežastis. Neretai dėl įvairių priežaščių adenoidų audinys neadekvačiai išdidėja, sukeldamas nosiaryklės obstrukciją, ko pasekoje kvėpavimas per nosį sutrinka. Suaugusiųjų nosiaryklės dariniai pasitaiko rečiau nei vaikų amžiuje. Viena galimų patologijų yra Tornwaldt cista. Pacientai skundžiasi sekreto tekėjimu į nosiaryklę, nemaloniu kvapu iš burnos, diskomforto pojūčiu nosiaryklėje. Vienas pagrindinių diagnostikos metodų yra nosies ir nosiaryklės endoskopinis tyrimas, kartais reikalingi papildomi radiologiniai tyrimai.

 


Nosies, nosiaryklės endoskopiniai tyrimai tyrimai atliekami vieno patikimiausių pasaulyje japonų gamintojo OLYMPUS „Evis Exera III“ endoskopine video-sistema.
Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamus nosies, nosiaryklės endoskopinius tyrimus bei paslaugų kainas, rasite čia.
Gydytojų otorinolaringologų sąrašą rasite čia.

Gydytojų otorinolaringologų atliekamos operacijos:
LOR darinių chirurginio pašalinimo operacijos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23