Prostatos vėžys yra piktybinė prostatos liga, dažniausia vyrams diagnozuojama vėžio forma. Beveik visais atvejais tai yra prostatos adenokarcinoma, kylanti iš liaukinio prostatos audinio ląstelių. Ši liga yra klastinga, nes pacientas pirmus simptomus pajaučia tik tada, kai liga jau yra pažengusi. Pagrindiniai simptomai yra bendras silpnumas, kaulų skausmai, lūžiai. Rizikos veiksnius sudaro: paveldimumas, prostatos vėžio atvejai šeimoje, rasė (juodaodžiai serga dažniau), vyresnis amžius. Ankstyvas prostatos vėžys yra nustatomas reguliariai atliekamos PSA patikros metu. 

(VIDEO) PROSTATOS VĖŽYS | Gyd. urologas, doc. dr. Aivaras J. Matjošaitis:


Gydytojas urologas, doc. dr. Aivaras Jonas Matjošaitis konsultuoja pacientus, kuriuos kamuoja dažnas, skausmingas šlapinimasis ar šlapimo nelaikymas, turinčius erekcijos ar potencijos sutrikimų, sergančius akmenlige ir onkologinėmis ligomis. Atlieka prostatos ir inkstų vėžio diagnostiką, prostatos, šlapimo pūslės ir inkstų echoskopiją, urofloumetriją, parenka gydymą.

Daugiau informacijos apie doc. dr. A. J. Matjošaitį, rasite čia. Urologijos paslaugų kainyną rasite šio puslapio apačioje: http://bit.ly/33nWK68
🏥 BIOFIRST kliniką rasite Studentų g. 37, Kaune.

Registracija paslaugoms yra teikiama apačioje nurodytais telefonais arba užpildžius kontaktinę formą www.bioklinika.lt
Mus rasite: Studentų g. 37, Kaune.

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu