Prostatos vėžys yra piktybinė prostatos liga, dažniausia vyrams diagnozuojama vėžio forma. Beveik visais atvejais tai yra prostatos adenokarcinoma, kylanti iš liaukinio prostatos audinio ląstelių. Ši liga yra klastinga, nes pacientas pirmus simptomus pajaučia tik tada, kai liga jau yra pažengusi. Pagrindiniai simptomai yra bendras silpnumas, kaulų skausmai, lūžiai. Rizikos veiksnius sudaro: paveldimumas, prostatos vėžio atvejai šeimoje, rasė (juodaodžiai serga dažniau), vyresnis amžius. Ankstyvas prostatos vėžys yra nustatomas reguliariai atliekamos PSA patikros metu. 

(VIDEO) PROSTATOS VĖŽYS | Gyd. urologas, doc. dr. Aivaras J. Matjošaitis:


gydytojas urologas Aivaras Matjošaitis

Gydytojas urologas, doc. dr. Aivaras Jonas Matjošaitis konsultuoja pacientus, kuriuos kamuoja dažnas, skausmingas šlapinimasis ar šlapimo nelaikymas, turinčius erekcijos ar potencijos sutrikimų, sergančius akmenlige ir onkologinėmis ligomis. Atlieka prostatos ir inkstų vėžio diagnostiką, prostatos, šlapimo pūslės ir inkstų echoskopiją, urofloumetriją, parenka gydymą.

Daugiau informacijos apie doc. dr. A. J. Matjošaitį, rasite čia

Gydytojų urologų sąrašą rasite čia.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23