Venų varikozė - pasireiškia sulėtėjusia venine kraujotaka ir sutrikusia mikrocirkuliacija, kurie atsiranda dėl venų sienelių arba venų vožtuvų pažeidimo ir sutrikusios funkcijos.

Pradinėse venų varikozės stadijose pacientai dažniausiai skundžiasi kojų sunkumu, nuovargiu, patinimu, mėšlungio tipo skausmais, išsiplėtusiomis ir pamėlusiomis venomis, varikoziniais mazgais. Vėlesnėse ligos stadijose išplonėja blauzdų oda, atsiranda rudos dėmės ir gali atsiverti žaizdos – trofinės opos. Prasidėjus infekcijai, prasideda pažeistų audinių uždegimas, dėl kurio dar labiau blogėja kraujotaka ir didėja trombozių rizika.

Kojų venų ligos paūmėja šiltuoju metų laikotarpiu, nes dėl šilumos atsipalaiduoja raumenys, plečiasi kraujagyslės, labiau išryškėja tinimas. Svarbu suprasti, kad esant net pradiniams ligos simptomams reikia kreiptis į specialistą, kad būtų atliktas ultragarsinis kojų venų tyrimas ir paskirtas racionalus ir savalaikis gydymas bei išvengta ligos komplikacijų.

 


Daugiau informacijos apie ultragarsinius tyrimus bei kainas rasite čia.
Gydytojų kraujagyslių chirurgų sąrašą rasite čia.

Kitos klinikoje atliekamos paslaugos:
Venų skleroterapija
Kraujagyslių ir kapiliarų šalinimas

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23