„Biofirst“ klinikos komanda nori pasidžiaugti rugsėjo 21d. įvykusiu itin sėkmingu medicininės kosmetikos „Cell Fusion C“ pristatymu ir demonstracija. Seminare dalyvavo daugiau nei šimtas dalyvių: kosmetologai ir dermatovenerologai iš visos Lietuvos.

Seminarą vedė ilgą darbo patirtį grožio industrijoje turinti lektorė Dr. Alla Sinsova, kuri jau daugiau nei 9 metus yra sertifikuota „Cell Fusion C“ kosmetikos mokymų vadovė Rusijoje. Ji taip pat yra dermatologė, kosmetologė, Maskvoje esančio grožio instituto „Fijie“ lektorė-trenerė, tarptautinių konferencijų dalyvė ir pranešėja. Džiaugiamės, kad savo klientams galime suteikti išskirtinę galimybę klausytis šios lektorės Lietuvoje.

Lektorė atvyko pasidalinti savo patirtimi ir įvairiais „Cell Fusion C“ pritaikymo algoritmais atsižvelgiant į kliento odos tipą ir estetinę problemą. Taip pat apžvelgtas „Cell Fusion C“ produktų derinimas su aparatinėm technologijom bei rekomendacijos produktų naudojimui namuose. Seminarą galima pavadinti praktiniais mokymais, kurie pagrįsti ilgamete patirtimi Rusijoje.

Demonstracijos metu buvo pristatyta inovatyvi alternatyva injekcijom - TOX PEEL procedūra, kuri yra išskirtinė dėl poveikio panašaus į botulino toksino ar stangrinančių injekcijų. Procedūros poveikis ant odos matomas iškart, todėl nereikia ilgai laukti tam, kad išvystumėte pirmuosius rezultatus.

Visiems dėkojame ir tikimės, kad greitu metu turėsime ir daugiau progų susitikti panašiuose renginiuose!