Kineziterapija – tai tiesiausias kelias į ligų gydymą, įsisenėjusių sveikatos sutrikimų šalinimą bei sveikatos gerinimą! Tai viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę buklę. BIOFIRST klinikoje – išskirtinis kineziterapijos paslaugų kompleksas: norvegiška treniruočių sistema „REDCORD“, profesionalių kineziterapeutų konsultacijos bei masažai. 

Fizioterapija – tai ligų ir traumų gydymas natūraliais bei dirbtiniais fizikiniais veiksniais. Įvairūs fizioterapijos metodai leidžia greičiau sumažinti uždegimą, ūminį ir lėtinį skausmą, sustiprinti nusilpusius bei atpalaiduoti spazmuotus raumenis, pagerinti sąnarių veiklą, greitina žaizdų, opų gijimą, širdies, kraujagyslių virškinamojo trakto, kvėpavimo, kitų sistemų veiklą. Normalizuoja dirginimo ir slopinimo procesus smegenų žievėje, gerina kraujotaką ir trofiką audiniuose, skatina audinių atsinaujinimo procesus, organizmo imunitetą, adaptacines ir kompensacines savybes.

BIOFIRST klinikoje naudojamos ir pačios moderniausios bei patikimiausios fizioterapijos priemonės, ir laiko patikrinti gydymo metodai. Kvalifikuotų ir patyrusių specialistų dėka, meistriškai suderinant keletą gydymo metodų kiekvienam pacientui individualiai, pasiekiama stulbinančių gydymo rezultatų!