Mieli pacientai, su džiaugsmu pristatome naujausią savo pirkinį, skirtą įvairių dermatovenerologinių bei ginekologinių problemų sprendimui. Ultramoderni vokiečių gamintojo sistema turi kelis antgalius, įvairioms gydymo galimybėms. Naujasis Dermablate® yra efektyviausias ir lanksčiausias Er:YAG lazeris, skirtas didelio tikslumo odos abliacijai, frakcinei terapijai bei lazerinei ginekologijai. Pulsuodamas iki 1500 mikrosekundžių greičiu, įrenginys veikia itin preciziškai ir saugiai. 4-osios kartos lazeris tampa auksiniu standartu šiuolaikinėje dermatovenerologijoje ir nuo šiol juo galės mėgautis „BIOFIRST“ klinikos pacientai!

Procedūros su Dermablate® gali padėti išspręsti daugybę odos ir intymaus gyvenimo problemų, tokių kaip:

  • Odos tvirtumo, elastingumo praradimas;
  • Raukšlės ir smulkios raukšlelės;
  • Randai;
  • Netolygi odos tekstūra;
  • Hiperpigmentacija, pvz., strazdanos, amžinės ir saulės dėmės;
  • Gerybiniai odos pažeidimai (karpos, apgamai ir kt.);
  • Nepageidaujami apgamai;
  • Makšties sausumas;
  • Įtampos šlapimo nelaikymas.

Odos darinių šalinimas (abliacija)

Nepageidaujami odos dariniai (pavyzdžiui – apgamai) kartais gali kelti psichologinį diskomfortą, tačiau yra tikimybė, kad ilgainiui supiktybėti gali ir visiškai gerybinis apgamas. Ypač jeigu jis yra nuolat traumuojamoje vietoje (šukuojamoje galvos dalyje, ties liemenėlės užsegimu ar užtrauktuku ir pan.). Tokiais atvejais rekomenduojamas išankstinis darinio pašalinimas, panaikinant suvėžėjimo galimybę. Lazeriu taip pat šalinamos ir papilomos, ksantelazmos, šlifuojami randai ir pan. Procedūras su lazeriu atlieka tik gydytojai dermatovenerologai. Tik įsitikinus, kad darinys yra nepiktybinis, jį saugiai ir veiksmingai šaliname Dermablate® lazerio pagalba.

Frakcinis veido odos atnaujinimas

Tai moderni ir veiksminga procedūra, kuomet specialiais režimais pašalinama 15-25 proc. odos paviršiaus „mikrotinklelio“ principu (lazeriu paveiktos ir sveikos odos plotai persipina). Ši procedūra labai tinka žmonėms, kurie skundžiasi stipriai išsiplėtusiomis odos poromis, turi randų po aknės ar randų dėl kitų priežasčių, pastebi odos suglebimą, juos vargina raukšlelės, gerinama saulės pažeistos odos būklė. Dermablate® lazerio antgaliu galima veikti tik problemines vietas arba atnaujinti visą veido, dekoltė, rankų odą. Įvairūs parametrai leidžia kontroliuoti procedūros intensyvumą; pasikalbėkite su gydytoju ir atraskite tai, kas tinka būtent Jums.

Lazerinė ginekologija su antgaliu „Juliet“

Procedūra padės išspręsti tokias problemas, kaip: krūvio šlapimo nelaikymas, makšties elastingumo sumažėjimas, makšties atrofija ar vaginalinis sausumas, apie kurias kalbėti paprastai vengiama. Vos viena 15-30 minučių trunkanti procedūra, ir po 3 dienų jau džiaugsitės pirmaisiais gerėjančios savijautos rezultatais. Ir tai dar toli gražu ne visos lazerio galimybės! Veiksmingas, pažangus, be hormonų atliekamas neinvazinis gydymas – tai naujos kartos požiūris į įvairias ginekologines problemas. Nedidelė šalutinio poveikio rizika, minimalus gijimo laikotarpis ir džiuginantys rezultatai, skatina vis daugiau moterų išbandyti lazerinį gydymą ir taip galbūt išvengti sudėtingo chirurginio gydymo.

Registracija paslaugoms ir informacija apie specialistų darbo laikus bei dovanų kuponą yra teikiama:

Telefonu: +37068640115

Internetu: www.bioklinika.lt / info@bioklinika.lt / Paciento paskyroje

Facebook Messenger programėlėje.

BIOFIRST kliniką rasite Studentų g. 37, Kaune.