Pristatome Jums dar vieną Biofirst klinikos pirkinį -  naująjį ultragarso aparatą - „Philips EPIQ Elite“, kuris pasižymi išskirtinai didele vizualine raiška, tyrimų darbo eiga ir pažangiu intelektu, o tai puikiai pasitarnauja sudėtingoje kardiologijos, gastroenterologijos bei daugelio kitų medicinos sričių diagnostikoje.

Itin didelė raiška

„Philips EPIQ Elite“ echoskopas naudoja naujovišką itin didelės raiškos apdorojimo metodą ir pažangias judesio kompensavimo technologijas, kurios erdvinę skiriamąją raišką pagerinama net 200%.

Tai padidina diagnostinių tyrimų tikslumą ir leidžia efektyviai nustatyti galimas patologijas bei sveikatos būklės rizikas ir remiantis dar aukštesnės kokybės ultragarsinių tyrimų rezultatais sudaroma galimybė specialistui pateikti tikslesnį paciento gydymo ar ligos prevencijos planą.

Išsamūs širdies bei kraujagyslių ligų tyrimai

Visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuvoje, nuolat daugėja asmenų turinčių antsvorio, bei sergančių širdies bei kraujagyslių ligomis. Naujausias „Philips EPIQ Elite" echoskopas puikiai pasitarnaus visiems Biofirst klinikos pacientams, kuriems yra nustatyta didelė širdies ir kraujagyslių susirgimo rizika, bei siekiantiems atlikti išsamius širdies ir kraujagyslių ligų tyrimus arba profilaktiškai išsitirti širdies ir kraujagyslių sistemą.

Nemokami tyrimai

Primename, kad Biofirst klinika bendradarbiauja su teritorinėmis ligonių kasomis ir išsamų širdies bei kraujagyslių ligų tyrimą, pacientams su šeimos gydytojo siuntimu pagal prevencinės programos teikimo reikalavimus, atliekame nemokamai.

Daugiau apie visus Biofirst klinikoje teikiamus ir teritorinių ligonių kasų kompensuojamus tyrimus skaitykite čia: bendradarbiavimas su TLK.