15 MINUČIŲ MOTERIŠKUMUI SUGRĄŽINTI

Manoma, kad moterys atvirai kalba apie viską. Vis dėlto tokios temos kaip šlapimo nelaikymas, makšties elastingumo sumažėjimas, makšties atrofija ar vaginalinis sausumas, dėl kurių moteris negali gyventi pilnaverčio seksualinio gyvenimo ir dėl to nukenčia gyvenimo kokybė, dažniausiai lieka neliečiamų temų sąraše.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad moters orgazmas daugiausiai priklauso nuo frikcijų, t. y. makšties raumenų susitraukimų, kurie paskatinami stimuliuojant makšties sieneles lytinės sueities metu. Tačiau nėštumas, gimdymas, menopauzės pradžia ir natūralūs senėjimo procesai sukelia makšties pakitimus, dėl ko lytinių santykių metu sumažėja trintis ir prarandamas seksualinis pasitenkinimas. Kitas svarbus aspektas – šlapimo nelaikymas. Ar esate pastebėjusios, kad galite nevalingai nusišlapinti kosėdamos, čiaudėdamos ar sportuodamos. Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, kas ketvirta moteris skundžiasi įvairaus laipsnio šlapimo nelaikymu. IŠEITIS – NUO MANKŠTOS IKI LAZERIŲ.

Iki šiol moterys galėjo spręsti šias intymias problemas pasirinkdamos neinvazines priemones, pavyzdžiui, Kėgelio pratimus ar hormonų terapiją, stangrinančius kremus ir purškiklius, arba invazines chirurgines operacijas. Neinvazinės priemonės yra saugios, tačiau jos negarantuoja maksimalaus rezultato. Štai chirurginių operacijų metu gerokai išauga rizika. Makštis sudaryta iš jautrių audinių, kuriuos operuojant gali likti randų, gali būti pažeisti nervai ir taip sumažintas jautrumo pojūtis. Po tokios operacijos moters laukia ilgas sveikimo laikotarpis. Populiariausios chirurginės procedūros atliekamos lazeriu, kai lazeris naudojamas vietoje skalpelio, vis dėlto po tokio gydymo laukia ilgas ir skausmingas gijimo procesas.

Naujausias mokslo žingsnis į priekį – minimaliai intervencinė procedūra lazeriu, kurios metu makšties sienelės stangrinamos greitai ir neskausmingai.

Dažniausiai užduodami klausimai


K. Kokia procedūros trukmė?

A. Viena procedūra klinikoje „Biofirst“ užtrunka 15 minučių.


K. Kiek iš viso reikės procedūrų, kad pajausčiau rezultatą?

A. Gydant naująja „Julietlazerine technologija moterims, procedūros atliekamos naujausiu „MCL31 Dermablatelazeriu. Svarbu tai, kad pakanka vos vienos ar dviejų procedūrų norimam rezultatui pasiekti. Tuo tarpu su kitais lazeriais tokių procedūrų skaičius išauga iki 4–6. Rezultatą pajausite po pirmos procedūros praėjus vos 3 dienoms.


K. Ar ši procedūra skausminga?

A. Procedūros metu nejausite jokio skausmo. Jai pasibaigus galėsite gyventi įprastą gyvenimą.