Mieli pacientai, su džiaugsmu pristatome naujausią savo pirkinį, skirtą įvairių dermatovenerologinių problemų sprendimui. Cutera Excel V+ yra vienas pažangiausių kraujagyslinių lazerių rinkoje. Išsiplėtę kapiliarai ir kraujagyslės veido, dekoltė ir kojų srityse yra dažna odos problema, kuri gali sukelti diskomfortą ir nepatogumų. Vienas veiksmingiausių išsiplėtusių kraujagyslių problemos sprendimo būdų - lazerinės procedūros su Cutera® Excel V+ lazeriu. Excel V+ naujausios kartos lazeris užtikrina galią, tikslumą ir našumą, kad būtų galima saugiai ir efektyviai gydyti įvairius kraujagyslinius darinius. Lazeris veikia dviem kliniškai patvirtintais lazerio bangos ilgiais – 1064 nm ir 532 nm, todėl pasitelkus šį lazerį galima išspręsti daugybę odos problemų.

 

Kuo išskirtinis Cutera® Excel V+ lazeris?

Daugelio klinikinių tyrimų metu yra įrodyta, kad procedūros su Excel V+ lazeriu yra vienos efektyviausių šiandieninėje rinkoje. Su šiuo lazeriu pasiekiamas greitesnis gydymo laikas, minimalus diskomfortas ir mažesnis procedūrų kiekis, lyginant su kitais lazeriais.

Excel V+ iš Cutera® yra vienintelė lazerio sistema, viename įrenginyje turinti du itin tikslius lazerio bangos ilgius (532/1064 nm). Excel V+ yra neabliacinis lazeris, o tai reiškia, kad odos paviršius yra pažeidžiamas minimaliai, todėl po procedūros beveik iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

Excel V+ lazerio ypatingai tikslią spindulių sistemą stipriausiai absorbuoja išsiplėtusiose kraujagyslėse esančio kraujo sudėtinė dalis hemoglobinas, todėl kraujagyslės termiškai sunaikinamos, nepažeidžiant aplinkinių audinių. Excel V+ lazeris yra neprilygstamai tikslus ir efektyvus, o  viso gydymo metu naudojamas nuolatinis kontaktinis vėsinimas, kuris leidžia užtikrinti paciento komfortą.

Cutera® Excel V+  vienintelis lazeris turintis išsamius klinikinius tyrimus, kurie patvirtino efektyvius nagų grybelio gydymo rezultatus.

 

Kam skirtas Cutera® Excel V+ lazeris?
Cutera® Excel V+ lazeriu galima pašalinti daugybę odos problemų.

Šiuo lazeriu galima pašalinti kraujagyslinius darinius, tokius kaip:

 • Telangiektazijos,
 • hemangiomos,
 • vyšninės angiomos,
 • vorinės angiomos,
 • Žvaigždinės angiomos,
 • venų išsiplėtimai („veniniai ežerai“)
 • dischromija,
 • „vyno dėmės“,
 • Kitus kraujagyslinius odos darinius, tokius kaip išsiplėtusios paviršinės venulės ir kapiliarai kojų srityje.

 

Su Cutera® Excel V+ lazeriu galima šalinti padidėjusią pigmentaciją ir kai kuriuos gerybinius odos darinius, tokius kaip:

 

 • saulės ar senėjimo dėmės,
 • strazdanos,
 • melazma,
 • papilomos.

 

Su Cutera® Excel V+ lazeriu galima šalinti plaukelius mažose srityse, atnaujinti bei atjauninti odą sumažinant raukšlelių gylį, o taip pat galimas tokių nusiskundimų gydymas, kaip:

 

 • difuzinis veido raudonis,
 • aknė,
 • randai,
 • seborėjinė keratozė,
 • nagų grybelis.

Ar Cutera® Excel V+ lazeris saugus?

Excel V+ lazeris yra itin saugus ir turi FDA patvirtinimą. Dermatovenerologai visame pasaulyje šį lazerį pripažįsta kaip įvairių odos problemų gydymo lyderį. Šis lazeris turi 532 nm ir 1064 nm bangos ilgį ir jame naudojamas ličio triborato kristalas, todėl jis yra veiksmingas, galingas ir patikimas gydant odos kraujagyslinius darinius. Nuo lazerio spindulio šilumos kraujagyslė akimirksniu sukimba (koaguliuoja), o pilnai gydytos kraujagyslės išnyksta po 2-4 savaičių.

 

Kaip vyksta procedūros su Cutera® Excel V+ lazeriu ?

Išsiplėtusių kapiliarų ar kitų kraujagyslinių odos darinių šalinimas lazeriu visuomet prasideda nuo gydytojo dermatovenerologo konsultacijos, diagnozės nustatymo ir gydymo plano sudarymo.

Priklausomai nuo to, kokią problemą norima spręsti, procedūrą atliekantis gydytojas parenka tinkamus lazerio parametrus, bangos ilgį ir gylį.

Procedūros metu gali būti jaučiamas lengvas dilgčiojimas, sulyginamas su nestipriu įtemptos gumelės sąlyčiu su oda, tačiau, esant poreikiui papildomai gali būti taikomas vietinis nuskausminimas. Siekiant apsaugoti odą ir užtikrinti paciento komfortą, oda vėsinama žemos temperatūros safyro antgaliu. Daugeliu atvejų gydymo seansas trunka vos 5-10 minučių, tačiau sudėtingais atvejais jis gali užtrukti iki 45 minučių.

Daugumai problemų išspręsti pakanka vienos ar dviejų gydymo procedūrų. Procedūrų skaičius priklauso nuo problemos pobūdžio, o tai išsamiau išsiaiškinsite konsultacijos su gydytoju metu.

Kaip pasiruošti kapiliarų šalinimui lazeriu? 

Specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau prieš procedūrą tikslinga bent 4 savaites vengti tiesioginių saulės spindulių bei soliariumo. Taip pat bent 2 savaites prieš procedūrą neatlikti odos priežiūros procedūrų, galinčių sudirginti odą. Kelias dienas iki procedūros vengti tokių kosmetikos priemonių kaip retinolis, rūgštinės priemonės ir kt.

Poprocedūrinis periodas

Po gydymo oda gali būti paraudusi ar nežymiai patinusi, tačiau tai praeina po kelių dienų. Gydytos senatvinės rudos dėmės po gydymo patamsėja ir po 3-5 dienų nusilupa. Jei gydytas visas veidas, patinimas labiausiai tikėtina bus matomas 24–48 val. po procedūros, vėliau jis praeina. Tam, kad patinimas nuslūgtų greičiau, patariama naudoti procedūrą atlikusio gydytojo, poprocedūriniame plane nurodytas priemones.

Lyginant su kitais, pavyzdžiui, frakciniais CO2 lazeriais, gydymas Cutera Excel V lazeriu – tai labai švelnus ir nerizikingas odos atjauninimo būdas, po procedūrų nėra skausmingo gijimo periodo, nelieka randų, oda nesisluoksniuoja ir nesilupa. Įprastai iš karto po procedūros pasitepus raminamuoju kremu, galima grįžti į darbą ar prie kitos įprastos veiklos.

Būtina atsižvelgti, kad po gydymo bus privaloma vengti saulės spindulių ir naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, net ir debesuotą dieną, bei vengti karščio (pirčių, saunų ir panašiai).

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu