Rūgštinis veido šveitimas su „RegimA“ – kai odai reikia atsinaujintiVeido odos problemos, sakoma, nesirenka moterų, kurias užklups – ir iš tikrųjų, lygia it porcelianas oda džiaugtis gali tikrai ne kiekviena moteris. Tačiau grožio pasauliui tobulėjant ne dienomis, o valandomis, turėti skaisčią, lygią ir be spuogų odą kiekvienai moteriai šiandien įmanoma. Kosmetikos parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairiausių odos priežiūrai ir jos valymui skirtų kosmetikos priemonių, tačiau ar jų pakanka, norint visiems laikams stalčiuje paslėpti maskuojantį veido kremą?

„Odos priežiūra – pastovus, atsakingas ir kruopštus darbas. Tik tinkamai ja rūpinantis ir lepinant reikiamomis procedūromis pavyks ją išlaikyti gražią, sveiką ir jauną. Tinkamų procedūrų ir priemonių dėka, pažeistą odą galima išgydyti, pavargusią – atjauninti“, – apie „Biofirst“ klinikoje atliekamas procedūras veidui pasakojo klinikos estetinės medicinos specialistė Žaneta Lubianskienė.

Kas yra rūgštinė veido šveitimo procedūra?

Tai giluminis odos valymas, kurio metu pašalinamos negyvos ir suragėjusios paviršinio odos sluoksnio ląstelės. Procedūros dėka, oda natūraliai atsinaujina, tampa skaisti ir švytinti.

Kuo naudinga rūgštinės veido šveitimo procedūra?

Procedūros dėka greitai pasiekiamas švytinčios odos efektas, pagerėja odos tekstūra, oda tampa šviesesnė, skaistesnė. Sumažėja randai ir pašviesėja pigmentinės dėmės. Atjauninama suglebusi, suvytusi oda, o raukšlės sumažėja. Skatinama kolageno ir elastino gamyba, odos atsinaujinimo procesai, stiprinamas jos imunitetas. Sumažėja aknės spuogai, skatinamas odos gijimas. Palaipsniui sumažėja saulės sukeltos ketarozės, senatvinės ir lentigo dėmės.

Kaip vyksta rūgštinė veido šveitimo procedūra?

Anot specialistės Žanetos Lubianskienės, pirmiausia oda nuvaloma prausikliu. Atsižvelgiant į odos problemą, parenkama tinkamos koncentracijos rūgštis ir tepama ant odos. Šveitiklio kontaktas su oda trunka nuo 5 iki 15 minučių – priklausomai nuo odos būklės ir tolerancijos. Atliekant procedūrų kursą, šveitiklio koncentracija ir sąlyčio su oda trukmė palaipsniui didinama. Toliau vyksta rūgšties neutralizavimas. Nuplovus veidą tris kartus, dedami specialūs serumai, kaukė, taip pat gali būti atliekamas masažas.

Kiek kartų reikia kartoti procedūrą norint pastebėti efektą?

Švytinčios odos efektą  galima pasiekti ir atlikus vieną procedūrą. Tačiau sprendžiant aknės, randų ar pigmentacijos problemą, rekomenduojamas procedūrų kursas. Priklausomai nuo odos problemos ir būklės, paskiriamas atitinkamas procedūrų skaičius. Tai gali būti 5-8 procedūros, dažniausiai atliekamos 2 savaičių intervalu. 

Kokios rekomendacijos po procedūros?

Anot specialistės, po procedūros oda gali lengvai parausti, pleiskanoti, tačiau tai yra normali reakcija po rūgštinių pilingų. „RegimA“ šveitikliai nesukelia fotojautrumo, tačiau visuomet rekomenduojama naudoti produktus su UVA \UVB apsaugą, kad būtų išvengta neigiamo saulės poveikio.

Kokie rūgštinių veido odos procedūrų su „RegimA“ išskirtinumai?

Ši procedūra tinka visų tipų ir visų etninių grupių odoms – baltųjų, tamsiaodžių, azijiečių, jaunoms, brandžioms, vyrų, moterų. Tai saugi alternatyva giliems agresyviems odos atnaujinimo būdams, tokiems kaip TCA (trichloracto rūgšties) ir fenolio rūgšties odos šveitimas. Ši procedūra neturi šalutinio poveikio, o oda greitai atsistato. Odos šveitimą galima atlikti tiek veidui, tiek kūnui – esant hipertrofiniams ir keloidiniams randams, seniems nudegimams, senai persodintiems odos plotams, pigmentacijos sutrikimams. Ši procedūra yra ne vien trumpa ir stipri šoko terapija odai – ji duoda ilgalaikį terapinį poveikį.

Specialistės komentaras: kodėl verta išbandyti rūgštines veido procedūras su „RegimA“

„Visu pirma, „RegimA“ yra naujos kartos rūgštiniai produktai, t.y. kosmaceutikai, padedantys pasiekti pačių geriausių rezultatų sprendžiant bet kokią odos problemą. Kadangi „RegimA“ specializuojasi randų gydyme, ji yra keliais žingsniais priekyje prieš kitus gamintojus. Svarbu paminėti, kad „RegimA“ rūgštys yra natūralios, chemiškai nebuferizuotos. Naudojamos persikų, obuolių, pieno, citrinų, aviečių, malinės rūgštys. Dirbant su „RegimA“ produktais, eksfolijuojantis poveikis pasiekiamas greitai, ir svarbiausia – saugiai“, – „RegimA“ produktų privalumus vardino klinikos estetinės medicinos specialistė Žaneta Lubianskienė.  

„Be to, „RegimA“ laboratorijoje dirba tarptautinio masto kosmetikos chemikai, kurie nuolat tobulina produktus ir, žinoma, pristato naujus. Procedūros duoda ilgalaikį poveikį, atstato odos pusiausvyrą. „RegimA“ rūgštiniai pilingai tinka netgi paakių zonai. Dėka sudedamųjų medžiagų, koncentracijos ir sinergijos pasiekiamas puikus odos atnaujinimo efektas“, – pridūrė specialistė.

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu