Moters kūnas – sudėtingas, niekam neprilygstantis organizmas, apdovanotas unikaliomis savybėmis. Įvairiais gyvenimo periodais mes susiduriame su naujais iššūkiais, įtakojančiais gyvenimo kokybę. Gyventi su ginekologinėmis patologijomis tikrai nėra lengva, bet viskas tampa įveikiama, kai rūpesčiais pasidalinama su patyrusiu specialistu. Susipažinkite su Lietuvai dar nauju estetinės-gydomosios ginekologijos metodu, padedančiu išspręsti įvairias ginekologines problemas be chirurginės invazijos.


Kas yra PRP injekcijos ir kokias ginekologines problemas ji sprendžia?

PRP – tai iš paties paciento kraujo gautas produkto injekcijos į problemines vietas (gali būti kombinuojama su hialurono rūgštimi) jos tinka šių indikacijų gydymui:

 • Seksualinės funkcijos sutrikimai: dispareunia (skausmas lytinių santykių metu), lytinio susijaudinimo sumažėjimas, sunkumas pasiekti orgazmą.
 • Lyties organų ligos: makšties atrofija (deginimo jausmas, niežėjimas, perštėjimas).
 • Šlapimo takų ligos: šlapimo nelaikymas, skausmingas šlapinimasis, lėtinė šlapimų takų infekcija.

Kaip atliekama ši procedūra?

Iš pacientės venos yra paimami 2 kraujo mėginiai. Jis centrifūguojamas apie 5 minutes, kol atskiriamos naudingosios dalys. Gautas produktas (mėgintuvėlis gali būti prisotinamas hialurono rūgštimi) suleidžiamas į problemines organų sritis.

Kas vyksta organizme po PRP injekcijų?

Aktyvinami regeneraciniai mechanizmai, stimuliuojama fibroblastų ir kolageno gamyba. Taip atstatomas makšties odos tonusas ir elastingumas, skatinama makšties liaukų sekrecija ir atkuriamas drėgnumas. Skirtingai nuo kitų gydymo metodų, esant šlapimo nelaikymui, taikoma speciali PRP leidimo technika į makšties priekinę sienelę.

Trombocitai yra pagrindiniai veiksniai, kietųjų ir minkštųjų audinių regeneracijos mechanizme. Jie stimuliuoja augimo faktorius  (FGF, PDGF, TGF-SS, EGF, VEGF), kurie dalyvauja kamieninių ląstelių migracijoje, diferenciacijoje ir proliferacijoje. Jie taip pat stimuliuoja fibroblastus ir endotelio ląsteles, sukeldami atitinkamą naujos tarpląstelinės medžiagos formavimąsi ir neovaskuliarizaciją.

Įrodyta, kad PRP minkštuosiuose audiniuose:

 • Didina kolageno gamybą;
 • Sustiprina odos elastingumą, tonusą ir storį;
 • Skatina kamieninių ląstelių diferenciaciją ir proliferaciją;
 • Sukelia angiogenezę.

Koks yra šios procedūros tvarumas?

Kadangi PRP procedūra yra injekcijos be stabilizatoriaus, jų poveikis kiek trumpesnis. Norimas efektas taip pat priklauso nuo individualių organizmo savybių. Paprastai procedūrą rekomenduojama kartoti kas  3 - 6 mėnesius. Norint pasiekti ilgalaikį efektą, rekomenduojama atlikti 2 procedūras 1 mėnesio intervale.

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

 

 • Makšties gleivinės sausumo gydymas PRP injekcijomis

  280 €
 • Makšties gleivinės sausumo gydymas PRP ir hialurono užpildų injekcijomis

  409 €
 • Makšties atrofijos gydymas PRP injekcijomis

  280 €
 • Makšties atrofijos gydymas PRP ir hialurono užpildų injekcijomis

  409 €
 • Šlapimo nelaikymo gydymas PRP injekcijomis

  280 €
 • Šlapimo nelaikymo gydymas PRP ir hialurono užpildų injekcijomis

  409 €
 • Hialurono rūgšties užpildų injekcijos šlapimo nelaikymo gydymui

  300 €

DĖMESIO! Konsultacija į procedūros kainą neįskaičiuota.
Akušerio - ginekologo konsultacija kainuoja 80 €.
Akušerio - ginekologo (medicinos mokslų daktaro) konsultacija 95 €.
Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.