„Topcon“ diagnostinis aparatas akių tyrimams – tikras išsigelbėjimas nuolat skubantiems

akių tyrimams

Sakoma, kad akys – tai mūsų langas į pasaulį. Gebėdamas matyti, žmogus gali pažinti pasaulį: skirti šviesą, tamsą, spalvas ir formas. Tik dėl to, jog turi šį vieną svarbiausių jutimo organų, žmogus mato visą pasaulio grožį. Kai visos akies struktūros yra sveikos – žmogus mato gerai, bet išsivysčius bet kurios akies dalies sutrikimui, žmogų, deja, pradeda varginti įvairūs regėjimo pakitimai. „Biofirst“ klinika, rūpindamasi, kad Jūsų akys leistų Jums matyti pavasarį gražiausiomis spalvomis, atlieka išsamius tyrimus, moderniausiu Japonų gamintojo diagnostiniu įrenginiu „Topcon“ akių tyrimams TRK-2P.

Prietaisas leidžia labai greitai ir ypatingai tiksliai ištirti pacientą jo visiškai nevarginant ir nesukeliant jokio diskomforto. Galimybė vienu metu išmatuoti akių spaudimą ir ragenos storį leidžia akių gydytojams tiksliau vertinti pakitimus vienos rimčiausių akių ligų – glaukomos atveju. Prietaisas, vienu mygtuko paspaudimu, gali atlikti net keturis tyrimus: refrakciją – regėjimo sutrikimo laipsnį dioptrijomis, keratometriją – ragenos gaubtumą, tonometriją – akių spaudimą ir pachimetriją – ragenos storį.

Akių tyrimas naudojantis „Topcon“ diagnostiniu įrenginiu turi daug privalumų. Atliekant tyrimą, neprisiliečiama prie akies, todėl nereikalingi nuskausminamieji akių lašai,  o daugeliu atvejų akių tyrimas gali būti atliktas ir be medikamentinio akių vyzdžių išplėtimo. Todėl mūsų pacientas tyrimui atvykti gali net pietų petraukos metu, o po tyrimo iš karto vairuoti automobilį ar dirbti jam įprastus darbus be jokių trukdžių.

„Vertinu „Biofirst“ kliniką už tai, jog jie taupo žmonių laiką, kas šiuo laikotarpiu yra labai brangu. Procedūrų nereikia laukti, viskas vyksta laiku ir vietoje, o ir pačios procedūros, pavyzdžiui – akių dugno patikrinimas, buvo labai greitos, neskausmingos ir išsamios. Mane čia visad žavi labai malonus daktarų bei darbo kolektyvo bendravimas“, – atliktais tyrimais džiaugėsi operos solisto Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė. Akių tyrimą Erikai Vitulskienei atliko „Biofirst“ klinikos gydytojas oftalmologas, medicinos mokslų daktaras Jurgis Trumpaitis.

Prietaisas leidžia pastebėti smulkiausius akių pakitimus, kurių negali pamatyti jokie kiti metodai, kai liga yra ankstyvos stadijos ir regėjimo funkcijos dar nėra ženkliai pablogėjusios. Akių tyrimams sugaišus vos keletą minučių, likusį laiką mūsų gydytojai oftalmologai skirti pacientui – išsamiai išanalizuoja situaciją, paaiškina apie ligą, jos būklę, suteikia maksimaliai informacijos, kad nebereikėtų jos ieškoti kitur.

„Topcon“ diagnostinis įrenginys TRK-2P – tikras išsigelbėjimas nuolat skubantiems ir laiko savo sveikatos patikrinimui neatrandantiems žmonėms.

Akių tyrimų kainos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu