Veido odos valymas ultragarsu – iki pačių odos gelmiųŽinant, kad mus supanti aplinka, o ypatingai vasarą, yra itin užteršta, neturėtume nustebti, jog mūsų veido oda tampa kaprizinga – atsiranda dėmelės, blizgesį suteikiantis odos riebumas, spuogeliai ar išsausėjimas. Puoselėdami savo veido odos grožį, pasitikime pačiomis įvairiausiomis grožio priemonėmis, tačiau dažnai pamirštame, kad pirmasis ir pats svarbiausias žingsnis siekiant gražios, sveikai atrodančios ir spindinčios odos – veido odos valymas.

Apie ultragarsinio veido odos valymo ultragarsu naudą mūsų odai pasakojo „Biofirst“ klinikos estetinės medicinos specialistė Ilona Kaminskienė.

Veido odos valymo ultragarsu principas

Ultragarsinio odos valymo metu, metalinio zondo paviršiuje susidaro žemos amplitudės ultragarsinė vibracija, efektyviai skaidanti vandens molekules. Odos šveitimo mentele, švelniai braukiant odos paviršiumi, oda valoma nuo negyvų ląstelių, odos riebalų, bakterijų, kosmetikos likučių ir kitų nešvarumų visiškai nespaudant ir netraumuojant odos. Veido valymo ultragarsu principas – atlikti giluminių odos audinių masažą, tokiu būdu aktyvinant medžiagų apykaitą. Aktyvesnė ir kokybiškesnė medžiagų apykaita garantuoja gausesnį kolageno ir elastino kiekį, dėl kurių oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė – mažėja raukšlės, koreguojama odos spalva, ji įgauna švytėjimą, tampa stangresne. Ultragarsinio veido odos valymo metu oda paruošiama efektyviam su odos priežiūros priemonėmis gaunamų aktyviųjų medžiagų pasisavinimui bei kitoms profesionalioms kosmetologijos procedūroms. Be to, efektyviau vyksta ir odos atsinaujinimo procesai, ji geriau pasisavina naudingas medžiagas, ypač taip reikalingą odai drėgmę, nuo kurios priklauso odos elastingumas.

Kaip vyksta veido odos valymas ultragarsu?

Pirmiausia atliekamas paviršinis odos šveitimas ultragarsu – negyvybingų paviršinio odos sluoksnio ląstelių atsluoksniavimas veikiant ultragarso bangoms. Procedūra vyksta giliai, intraląsteliniam lygmeny – ultragarsinių bangų pagalba atveriamos odos poros, greičiau ir geriau išvalomas riebalų perteklius ir susikaupę nešvarumai, spuogai, inkštirai ir kamedonai. Sekančiame etape kliento oda brinkinama – drėgna, minkšta oda puikiai tinka tolimesniems odos valymo procesams. Ultragarsu išvalius odą, atlikus mikromasažą, suaktyvinus kraujotaką, į giliausius odos sluoksnius įvedamos aktyviosios medžiagos – dažniausiai profesionalios kosmetikos serumai. Po veido odos valymo ultragarsu, oda kaip niekad puikiai paruošiama kitoms estetinėms grožio procedūroms, parenkamoms pagal odos tipą ir klientą kamuojančias odos problemas.

Kada ir kam procedūra rekomenduojama?

Veido valymas ultragarsu gali būti atliekamas įvairaus amžiaus žmonėms bei padėti susidoroti su daugeliu odos problemų. Procedūra puikiai tinka jautriai, dirgliai odai, o riebesnei odai padeda kovoti su išsiplėtusiomis poromis. Procedūra ultragarsu turi keletą svarbiausių funkcijų – valo ir jaunina odą, todėl gali būti taikoma ne tik veido, tačiau tai pat ir kaklo bei dekoltė srityje. Pritaikyta net ir jautriausiai odai, gali būti naudojama ir po chirurginių intervencijų bei cheminių šveitimų. Ultragarsinis odos valymas taip pat paruošia odą efektyviam priemonių pasisavinimui ir skatina kolageno bei elastino gamybą. Procedūrą išmėginti rekomenduojama, jeigu norite stimuliuoti ląstelių atsinaujinimą, giliai drėkinti odą, atkurti natūralią odos medžiagų apykaitą, stiprinti odos imunitetą, kapiliarinę mikrocirkuliaciją ar stimuliuoti audinių bioregeneracinius procesus.

 

 Veido valymo kainos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu