akies miezis

Miežis - tai voko krašto riebalinės liaukos uždegimas, kurį sukelia bakterijos. Miežis yra linkęs didėti tik tol, kol formuojasi jo kapsulė – jai susiformavus miežis nedidėja. Miežį galima gydyti medikamentinius vaistus derinant kartu su šildymo procedūromis, tačiau negavus norimo rezultato reikia jį pašalinti chirurginiu būdu, kadangi jis gali išlikti net iki 1 metų ir daugiau. Akies voko miežis gali būti:

  • Išorinis – tai ūmus pūlinis voko krašto riebalinės liaukos ir blakstienos folikulo uždegimas. Jei miežiai dažnai kartojasi reikia tirti pacientą ar neserga cukriniu diabetu.

  • Vidinis – tai kremzlės liaukos ir jos aplinkos ūminis pūlinis uždegimas. Pasižymi intensyvesniu skausmu, gali padidėti paausio limfmazgiai, kartais pakyla temperatūra. 

  • Šaltas (chalasion) – lėtinis proliferacinis kremzlės liaukos ir jos aplinkos uždegimas. Šaltasis miežis atsiranda užsikimšus ir išsiplėtus kremzlės liaukos latakui ir susidarius granuliaciniam audiniui bei apie jį susiformavus fibrozinei kapsulei. 


Akių tyrimai atliekami moderniausiu, kombinuotu diagnostiniu įrenginiu „TRK-2P“ (Japonų gamintojas „Topcon“). 
Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamus akių tyrimus bei paslaugų kainas, rasite čia.
Gydytojų oftalmologų sąrašą rasite čia.

Kitos gydytojų oftalmologų atliekamos paslaugos:
Užkritusių akių vokų pašalinimo operacija;
Chirurginis akių vokų darinių šalinimas.

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23