Hiperhidrozė – tai būklė, kuriai būdingas patologiškai padidėjęs prakaitavimas, kai išsiskiriančio prakaito kiekis viršija kiekį, reikalingą kūno temperatūrai palaikyti. Hiperhidrozė blogina gyvenimo kokybę, veikdama psichologinę pusiausvyrą ir trikdydama socialinius ryšius. Hiperhidrozė gydoma antiperspirantais (su didele aliuminio chlorido koncentracija), anticholinerginiais vaistais, botulino toksino injekcijomis, jonoforeze, lazeriu, MiraDry aparatu, chirurgiškai ir ETS (endoskopine torakaline simpatektomija). Pagal priežastis hiperhidrozė skiriama į pirminę ir antrinę:

  • Pirminė hiperhidrozė – tai paveldima neurologinė liga, sukelianti perteklinį prakaitavimą.

  • Antrinė hiperhidrozė vystosi dėl kitų esamų būklių ir ligų (menopauzė, skydliaukės ligos, cukrinis diabetas, piktybiniai navikai) ar vartojamų vaistų.

Hiperhidrozė gydoma:

  • antiperspirantais (su didele aliuminio chlorido koncentracija);

  • vaistais;

  • botulino toksino injekcijomis;

  • lazeriu;

  • chirurgiškai ir ETS (endoskopine torakaline simpatektomija).

Botulino toksino injekcijos - tai naujas ir pažangus metodas, tinkantis pagrindinėms kūno sritims bei visiems hiperhidrozės sunkumo laipsniams. Atlikus injekcijas, apie perteklinį prakaitavimą galima pamiršti nuo 4 iki net 17 mėnesių. Įvertinus įvairių gydymo metodų kainos ir naudos bei rizikos santykį, botulino toksino injekcijos bene veiksmingiausias ir saugiausias būdas hiperhidrozei (net ir sunkiai) gydyti.


Daugiau informacijos apie klinikoje atliekamą hiperhidrozės gydymą bei kainas, rasite čia.
Gydytojų dermatovenerologų sąrašą rasite čia.

Kitos klinikoje atliekamos estetinės dermatologijos paslaugos:
Biorevitalizacija
Botulino toksino injekcijos

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/binika/domains/bioklinika.lt/public_html/wp-content/themes/bioklinika/single-ligos.php on line 23