GLOBAL DIAGNOSTICS – tai unikali organizmo ištyrimo sistema, sukurta šveicarų kompanijos „Vitatec“. Ji gali padėti nustatyti vos pastebimas negalavimų priežastis, prieš pasibeldžiant didelėms problemoms. Visai kaip ledkalnyje, kurio didžioji dalis panirusi gelmėn ir nematoma akiai, Jūsų organizme slypi informacija, kurią ne visada pavyksta pastebėti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tokia informacija gali būti labai vertinga, jei norite visapusiškai įvertinti savo fizinę būklę.

"Global Diagnostics" įrenginys veikia trejopai: ištiria organizmą, analizuoja daugybę gautų duomenų ir yra naudojamas atstatančiosios terapijos tikslais. Tyrimas yra neskausmingas, todėl tinka ir vaikams (įvertinant individualias jų amžiaus ypatybes, nes tyrimo metu reikia gulėti visiškai nejudant nuo 12 iki 60 minučių).


Kiekvienas sveikas organizmas turi savo specifinius, tik jam būdingus elektromagnetinius laukus, ritmus bei impulsus, kurie pateikia susijusią informaciją. Tai – jo biofizinis (kitaip - "Vitafeld") gyvybės laukas, kuris, kaip ir piršto antspaudas, yra unikalus. Kadangi organizmą nuolat veikia įvairūs faktoriai, jis vis iš naujo prisitaiko prie naujų situacijų, stengdamasis optimaliai paskirstyti energiją ir palaikyti vidinę tvarką. Susirgęs organizmas nebegali to daryti taip pat sklandžiai kaip sveikas organizmas. Jis „nukrypsta nuo kurso“. Šie nuokrypiai pasireiškia dažnio, intensyvumo ir ritmo pokyčiais – judėjimas tampa sunkus, chaotiškas, nelankstus.

Global Diagnostics veikimo principas remiasi žinojimu, kad biofizinį lauką galima sureguliuoti pasitelkiant specifines stimuliacijas, ir kad taip (dėl biofizinio lauko ir kūne vykstančių procesų tarpusavio priklausomybės) galima paskatinti ir palengvinti kūno atsinaujinimo bei gijimo procesus.

Vokietijos ir Šveicarijos ekspertų sukurtą VitalfeldTechnologie galima naudoti profilaktinei sveikatos priežiūrai, diagnostikai ir gydymui. Nuo 1993 m. kuriamos ir tobulinamos įvairios taikomosios programos, grindžiamos Vitalfeld gydytojų praktine patirtimi. Ši technologija yra pripažįstama natūraliojoje (papildomoje) medicinoje ir natūropatijoje. Šiuo metu ją naudoja milijonai žmonių 22 valstybėse ir jos populiarumas nuolat auga.

GLOBAL DIAGNOSTICS tyrimas gali padėti nustatyti:

 • Alergiją sukeliančias medžiagas;
 • Organizme esančius parazitus, virusus, bakterijas;
 • Kokių vitaminų, mineralų, amino rūgščių trūksta organizmui;
 • Koks organizmo intoksikacinis laipsnis;
 • Ar gerai funkcionuoja kepenys, inkstai, limfa, virškinimo trakto gleivinė;
 • Nepalankius lėtinius/uždegiminius procesus, vedančius į chroniškas būkles.

Kadangi šis metodas yra skirtas ne tik diagnostikai, bet ir terapijai, jis gali padėti:

 • Atstatyti tinkamą ryšį tarp organų ir organų sistemų;
 • Įterpti naujas dažnių charakteristikas;
 • Slopinti parazitų ir kitų mikroorganizmų dauginimąsi.

IŠTYRIMAS. Pacientui gulint, jam prie kojų (pėdose) yra priklijuojami davikliai, skenuojantys dažnių skirtumus tarp organų ir jų sistemų. Procedūra trunka apie 12 minučių. Per šias minutes sistema siunčia į organizmą nesuskaičiuojamą kiekį impulsų, išmatuoja reakcijas, analizuoja gautus duomenis ir pateikia duomenis gydytojui. Šis tyrimo metodas yra ne tik greitas, bet ir tarsi padaro kūnui nepavojingą momentinę jo biolauko nuotrauką bet kuriuo momentu. Todėl šią priemonę galima naudoti vėl ir vėl; taip fiksuojant biolauko pokyčius ir pageidaujamus poslinkius. 

ANALIZĖ. Gydytojas suveda paciento amžių bei lytį į sistemą. Skenavimo metu, lyginami įvairūs idealūs parametrai su realiais paciento parametrais. Taip yra išryškinami fiziologiniai ir patologiniai organizmo (atskirų organų) dažniai. Į kūną siunčiami impulsai, kurių sudarytas bangas ir atspindžius galima įvairiai analizuoti.

TERAPIJA. Analizės metu paaiškėjus įvairiems sveikatos nukrypimams nuo normos, parenkama atitinkama terapija. Terapijos trukmė ir rūšis priklauso nuo nustatytos patologijos sudėtingumo. Atstatančiąsias „Vitafeld“ ir „MitoPlus“ terapijas parenka gydytojas. 

Čia, kaip bet kokio kito gydymo atveju, sėkmė labiausiai priklauso nuo terapeuto ir paciento bendradarbiavimo. Mūsų turima patirtis rodo, kad Global Diagnostics tyrimai gali svariai papildyti tradicinius metodus, paaiškinti sąveikas ir padėti pamatyti bendrą organizmo būklės vaizdą.

AR REIKIA SPECIALAUS PASIRUOŠIMO PRIEŠ TYRIMĄ?
Dieną prieš tyrimą reikia išgerti apie 2L vandens (netinka arbata, kava, gazuotas vanduo). Dvi paras iki tyrimo reikia vengti fizinio krūvio (sporto treniruotės, namų ūkio darbai ir pan.), atvykti pailsėjus. Prieš procedūrą nėra būtina nevalgyti, o jos metu nereikia nusirengti. Tik Jūsų kojų kulnai turi būti neuždengti ir reikia atsisegti varžančius rūbus. 

Patarimai:

 • Kad elektrodai gerai priliptų, prieš procedūrą nesitepkite vidinės kulnų dalies kremu ar kitomis kosmetinėmis priemonėmis.
 • Prieš procedūrą, reikėtų išgerti stiklinę negazuoto vandens.
 • Jei prieš procedūrą Jūs, pavyzdžiui, esate ypatingai pavargęs, visą dieną nieko nevalgėte ar gėrėte nepakankamai skysčių, prašome apie tai informuoti. Teisingai įvertinti analizuojamus duomenis padės ir informacija apie Jūsų kasdienę dienotvarkę ar panašias aplinkybes.

Ką turėtumėte daryti po procedūros?

Jūsų organizmas patyrė stimuliaciją, todėl dar kurį laiką tęs gautų impulsų apdorojimą. Dabar Jūsų kūnas yra labiau pasirengęs prisitaikyti prie skirtingų poveikių. Šiuo metu Jūsų kūnui pirmiausia reikia gėlo vandens, kad galėtų pašalinti iš savęs jį apsunkinančias medžiagas. Ko gero, nepakenktų ir gyvenimo būdo, mitybos ar maisto papildų pokyčiai. Taigi, jei įmanoma, po procedūros išgerkite dvi–tris stiklines negazuoto vandens. Ir svarbiausia – laikykitės savo gydytojo rekomendacijų, taip Jūsų kūnas atsigaus greičiau, o pirminės reakcijos bus lengvesnės arba jų nebus visai. Iš karto po procedūros susilaikykite nuo didelio fizinio krūvio ir alkoholio. Tiek vienas, tiek kitas sunkia iš organizmo energiją ir trukdo jam pasinaudoti naudinga stimuliacija. Dar vienas patarimas: kartais (galbūt, tik po kelių valandų) galite pajusti norą pailsėti. Jei turite tokią galimybę – ilsėkitės, nes tai padės Jūsų organizmui greičiau pasiekti trokštamus tikslus.

Global Diagnostics procedūrų rizika

Global Diagnostics metodą iš esmės visada galima naudoti kaip pagalbinį ar gretutinį ištyrimą, nes jį saugu taikyti kartu su kitais tyrimo ar gydymo būdais. Metodas yra visiškai nepavojingas, todėl priskiriamas žemiausiai rizikos kategorijai. Impulsai yra tokie silpni, kad negali sukelti įtampos ar sudirginti. 

Nepaisant to, siekiant išvengti bet kokios rizikos, prieš procedūrą turėtumėte informuoti gydytoją apie visus išskirtinius faktorius, pvz., nėštumą, epilepsiją, širdies kraujagyslių ligas, turimus širdies stimuliatorius, implantus, organų transplantacijas, lėtines ligas, onkologines ligas, jautrumą specifinėms medžiagoms ar poveikiams (taip pat ir silpnai stimuliacijai elektra) ir kt.

Nepageidaujami šalutiniai ar ilgalaikiai poveikiai

Nėra nustatyta, kad Global Diagnostics sukeltų šalutinių poveikių. Tačiau, kaip ir atliekant bet kokią kitą procedūrą, gali pasitaikyti vadinamųjų - pirminių reakcijų. Jos nėra nepageidaujamos, o praneša mums, kad kūnas reaguoja į Vitalfeld lauko stimuliaciją ir pradėjo valytis bei persitvarkyti. Paprastai jos dingsta po kelių valandų (daugiausia – po kelių dienų).

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad gydytojų G. Padriezienės ir E. Savickaitės atliekamų paslaugų įkainiai skiriasi nuo įprasto kainininko.

„Vitalfeld“ atstatanti terapija

Terapija yra itin tiksli: atliekant pakartotines procedūras, aparatas įvertina tos akimirkos organizmo būklę ir iš karto palygina su visais ankstesniais rezultatais. Tai leidžia parinkti tiksliausius gydymo metodus (gali būti taikoma kartu su tradiciniais gydymo metodais). GLOBAL DIAGNOSTICS terapija „Vitalfeld“ normalizuoja sutrikusius nesveikų organų ar audinių dažnius ir yra visiškai neskausminga. Be to, prie aparato yra prijungta sistema, kuria galima testuoti vaistus, maisto papildus. Jei tyrimo metu paaiškėja, kad jums, pavyzdžiui, trūksta kalcio, šiuo aparatu galima nustatyti, kuris iš kelių dešimčių įvairių gamintojų kalcio preparatų geriausiai rezonuoja su jūsų ląstelėmis. Tai svarbu dėl kelių priežasčių: pirma, gali paaiškėti, kad jums labiausiai tinka pigiausias iš visų vaistinėse esančių kalcio papildų, vadinasi, neišlaidausite be jokio reikalo, antra, vartodami kalcį, kuris lengviausiai įeina į jūsų ląsteles, išvengsite šalutinio poveikio – inkstų akmenligės.

„Mito Plus“ šveicariška terapija

Pažangiausių mokslo atradimų dėka jau galima itin saugiai, tiksliai ir efektyviai pašalinti net pačius sunkiausius sveikatos sutrikimus, nepakenkiant organizmui. „Mito Plus“ – ką tik BIOFIRST kliniką atkeliavęs Šveicarijos mokslininkų iš „Vitatec“ sukurtas naujausias ir bene tobuliausias natūralios medicinos aparatas, savo veikimu pralenkiantis laiką. „Mito Plus“ taiko terapiją, kurios metu organizmui persiunčiamas natūralus dažnių spektras, padedantis natūraliai kovoti su įvairiaus pobūdžio sveikatos sutrikimais. Esant poreikiui, „Mito Plus“ į organizmą įveda elektromagnetinius homeopatinių medikamentų spektrus.

„Mito Plus“ skiriasi nuo kitų natūralios medicinos aparatų tuo, kad gali taikyti labai tikslią, į konkretų negalavimą orientuotą terapiją, priderintą prie konkretaus paciento. Organizmo sistemos (-ų) sutrikimai:

 • Žaizdos, kaulų ir kremzlių pakitimai. „Mito Plus“ Magnetinio lauko „boosteris“ – specializuotas biotrodas, pasižymintis galingu priešskausminiu poveikiu, todėl jis naudojamas esant žaizdoms, kaulų ir kremzlių pakitimams.
 • Lokalūs skausmai, uždegimai. „Mito Plus“ EHF biotrodas neturi sau lygių dėl itin didelio dažnių spektro, kurį spinduliuoja. Jis yra dedamas ant probleminės vietos, todėl paveikia konkrečią organizmo sritį. Ypač tinka esant lokaliems degeneracijos židiniams, skausmams, uždegimams, pooperaciniu laikotarpiu.
 • Ūmūs sveikatos sutrikimai. Esant ūmiems objektyviais tyrimais nustatytiems sveikatos sutrikimams gali būti naudojamas „Mito Plus“ taškinis biotrodas, kuris nusitaiko į konkretų organizmo tašką ir atlieka ypač tikslią terapiją.
 • Lėtiniai negalavimai. „Mito Plus“ 6 plokštieji biotrodai pasižymi skirtingu poveikiu, todėl juos gydytojas parenka individualiai, atsižvelgdamas į paciento nusiskundimus. Kombinuojant skirtingus aparato biotordus yra atliekamos terapijos, orientuotos į lėtinius, chroniškus ir degeneracinius sveikatos sutrikimus.
 • Vaikų sveikatos sutrikimai. „Mito Plus“ terapijos metu yra siunčiamas natūralus dažnių spektras, natūraliai stiprinantis organizmą, todėl terapija tinka kūdikiams ir mažiems vaikams.

„Mito Plus“ terapiją atlieka patyrę gydytojai homeopatai, sertifikuoti Šveicarijos „Vitatec“ kompanijos profesionaliam darbui su inovatyvia aparatūra.

„Mito Plus“ terapiją galite atlikti tik šiuolaikinės medicinos klinikoje BIOFIRST, kuri yra vienintelis Šveicarijos kompanijos „Vitatec“ atstovas Baltijos šalyse.

 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija

  149 €
 • G. Padriezienės atliekamas „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija

  209 €
 • G. Padriezienės atliekamas „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „MitoPlus“ atstatančia terapija

  209 €
 • G. Padriezienės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (1mėn. - 12 mėn.)

  129 €
 • G. Padriezienės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (1mėn. - 12 mėn.)

  129 €
 • E.Savickaitės atliekamas „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija

  179 €
 • E.Savickaitės atliekamas „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Mitoplus“ atstatančia terapija

  179 €
 • E.Savickaitės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (3 mėnesių laikotarpyje)

  99 €
 • Rodyti visas kainas

Unikali organizmo ištyrimo sistema su „Global Diagnostics“ - paslaugų kainos

 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija

  149 €
 • G. Padriezienės atliekamas „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija

  209 €
 • G. Padriezienės atliekamas „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „MitoPlus“ atstatančia terapija

  209 €
 • G. Padriezienės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (1mėn. - 12 mėn.)

  129 €
 • G. Padriezienės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (1mėn. - 12 mėn.)

  129 €
 • E.Savickaitės atliekamas „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija

  179 €
 • E.Savickaitės atliekamas „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Mitoplus“ atstatančia terapija

  179 €
 • E.Savickaitės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (3 mėnesių laikotarpyje)

  99 €
 • E.Savickaitės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Mitoplus“ atstatančia terapija (3 mėnesių laikotarpyje)

  99 €
 • E.Savickaitės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių)

  129 €
 • E.Savickaitės atliekamas pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Mitoplus“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių)

  129 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (trijų mėnesių laikotarpyje)

  79 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių)

  109 €
 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „MitoPlus“ atstatančia terapija

  149 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (trijų mėnesių laikotarpyje)

  79 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių)

  109 €
 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „Vitalfeld“ atstatančia terapija papildomu darbo laiku*

  298 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (trijų mėnesių laikotarpyje) papildomu darbo laiku*

  158 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „Vitalfeld“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių) papildomu darbo laiku*

  218 €
 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize ir „MitoPlus“ atstatančia terapija papildomu darbo laiku*

  298 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (trijų mėnesių laikotarpyje) papildomu darbo laiku*

  158 €
 • Pakartotinis „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su „MitoPlus“ atstatančia terapija (praėjus nuo 3 iki 12 mėnesių) papildomu darbo laiku*

  218 €
 • Trumpa "MitoPlus" terapija be diagnostinio testavimo

  59 €

Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.

* Įprastai mūsų sveikatos priežiūros specialistai priima Jus pagal patvirtiną grafiką, atsižvelgiant į konkrečiu metu esamą "Biofirst" klinikos apkrovimą, sveikatos priežiūros specialistų užimtumą bei kitas priežastis. Siekdami dar labiau atsižvelgti į Jūsų pageidavimus, radome būdą teikti sveikatos priežiūros paslaugas greičiau, registruojant Jus pas Jūsų pageidaujamus specialistus, papildomu jų darbo laiku. Pateikiame "Global Diagnostics" paslaugų kainyną, kai specialistas atvyksta ne savo darbo laiku (Jums pageidaujant).