Ilgalaikis antakių ar lūpų makiažas atliekamas tatuiravimo principu - specialūs dažai yra įvedami į odą. Praėjus tam tikram laikui, makiažas gali pradėti blukti, prarasti pradinę savo spalvą. Jeigu nusprendėte, kad permanentinio makiažo nebenorite, jį galima panaikinti lazeriu.
Kaip atliekama ilgalaikio (permanentinio) antakių makiažo šalinimas lazeriu?
Procedūra atliekama vokiečių gamintojo "Asclepion" Q bangos lazeriu - "STUDIO". Šis įrenginys veikia itin trumpų, bet didelę energiją išskiriančių bangų pulsavimu į probleminę vietą.
"Studio" lazerio pranašumai:
- Įrenginys yra suprogramuotas taip, kad pats tiksliai nustatytų pigmento apimtį, todėl yra itin tikslus.
- Dėka pažangios OPTIBEAM® technologijos, lazerio spindulys pasiskirsto tolygiai. Tai užkerta kelią paveikti aplinkinę odą.
- STUDIO lazerio Q bangos impulsai yra trumpesni nei kitų panašių lazerių (veikimo diapazonas - nanosekundžių trukmės) ir galingesni, todėl bendra gydymo trukmė sutrumpėja iki 20 proc.
Svarbu žinoti:
Procedūrų trukmę ir intensyvumą apsprendžia tai, kokie dažai ar jų mišinys buvo naudotas ilgalaikiam makiažui. Dažnai pasitaiko, kad reikiamos spalvos išgavimui būna panaudojamos kelių spalvų mišinys - žalia, mėlyna, raudona ir panašiai. Lengviausia yra pašalinti tamsų ir gryną (be kitų spalvų priemaišų) pigmentą. Koks pigmentas ar jų mišinys buvo panaudotas būtent Jums, dažnai sužinoma tik lazerinės procedūros metu, kuomet atidengiami dažų sluoksniai. Todėl naikinant ilgalaikį makiažą jo spalva po lazerio procedūrų dažnai kinta. Taip pat dėl to yra neįmanoma iš anksto nustatyti, kiek tiksliai procedūrų gali prireikti kiekvienu atveju, nes skirtingi pigmentai nyksta nevienodai greitai.
Prieš procedūrą:
Bent 4 savaites iki procedūros nesideginkite saulėje, naudokite apsauginį kremą. Kito specialaus pasiruošimo šiai procedūrai nereikia.
Po procedūros:
Kadangi lazeris skaido odos pigmentą, jūsų antakių plaukeliai taip pat pabals. Tai visiškai normalu. Šis poveikis išnyksta tada, kai užauga nauji plaukeliai. Iki to laiko, juos galima dažyti specialiu pieštuku ar tam skirtais dažais. Tolimesnę odos priežiūrą po procedūros rekomenduoja ją atliekantis gydytojas.
Ar ši procedūra yra skausminga?
Kiekvieno žmogaus skausmo slenkstis yra individualus, todėl vienareikšmiškai atsakyti sunku. Pacientai teigia, kad procedūros metu jaučia švelnų dilgčiojimą, "badymo mažomis adatėlėmis" jausmą. Esant reikalui, gydoma vieta gali būti nuskausminama vietiniu, paviršiniu analgetiniu tepalu.
Ar galima panaikinti ilgalaikį lūpų bei vokų makiažą?
Kol kas permanentinio makiažo šalinimo procedūra atliekama tik antakių sričiai.