Su džiaugsmu pristatome naujausią savo pirkinį - Voluson S10 Expert ultragarsinių tyrimų įrenginį, kurio dėka išvysite ne tik standartinį 2D vaizdą, tačiau ir spalvotuosius 3D bei 4D!

"BIOFIRST" klinikoje dėmesys ginekologijos sričiai pastebimas nuo pat jos įkūrimo pradžios, o šįmet šalia kitų inovatyvių gydymo metodų (lazerinė ginekologija, PRP terapija, 2D, 3D, 4D vaisiaus ištyrimas ultragarsu ir kt.) siūlome konsultacijas renkantis iš net 7 savo srities specialisčių bei dedikuojame atskirą ultragarso sistemą, kuri bus naudojama tik akušerijoje-ginekologijoje.

Kodėl Voluson?

Dedame visas pastangas, kad pacientams galėtumėme pasiūlyti auksiniais standartais vadinamus įrenginius. Štai kodėl visai neseniai gastroenterologijos departamentą papildėme endoskopu su dirbtiniu intelektu, dermatovenerologijos - Potenza™ įrenginiu, o 2019-ųjų Gruodį "BIOFIRST" klinikoje debiutavo ilgai pacienčių laukta paslauga - 2D, 3D, 4D vaisiaus ištyrimas ultragarsu su Philips EPIQ Elite aparatu. Šiandien džiaugiamės "Voluson S10 Expert" - tai specialiai ginekologijai, prenatalinei medicinai ir krūties diagnostikai sukurta ultragarsinė sistema.

"Tai aistra naujovėms kartu su tūkstančiais GE Healthcare ultragarso specialistų visame pasaulyje, tai pasaulinio lyderio patirties ištekliai. Štai dėl ko Voluson ™ tapo viena iš pirmaujančių ultragarsinių technologijų ginekologams visame pasaulyje." - teigia gamintojas.

Kokius tyrimus gydytojai atliks šiuo įrenginiu?

Galimybė išvysti ne tik standartinį 2D vaizdą, tačiau ir spalvotas 3D bei 4D nuotraukas bei vaizdo įrašus, vaisiui dar esant įsčiose, džiugina daugybę šeimų. Klinikoje ir toliau teiksime šią paslaugą: išsamesnį jos aprašymą, indikacijas bei kontraindikacijas, paslaugos kainas ir kaip pasiruošti tyrimui, rasite, paspaudę ant šios nuorodos.

Voluson S10 Expert taip pat turi tiek pilvinį, tiek vaginalinį daviklį, įvairių ginekologinių patologijų diagnostikai bei tam tikroms procedūroms. Ultragarsiniai tyrimai atliekami ne tik nėščiosioms - jie reikalingi įvairiais moters gyvenimo tarpsniais: https://bioklinika.lt/ligos/ginekologinis-ultragarsinis-tyrimas/ ; įvairių procedūrų metu: įvedant kontraceptinę spiralę, atliekant kiaušintakių nepratekamumo tyrimą ar pan.

Kokios bus Voluson S10 Expert įrenginiu atliekamų echoskopijų kainos?

Gydytojos akušerės-ginekologės tyrimus atliks pagal standartinį kainyną. Paspaudus ant dominančio gydytojo, jo aprašymo apačioje rasite konkretaus specialisto paslaugų sąrašą bei kainas, taip pat - registracijos būdus. Kai kurie echoskopiniai tyrimai gali būti neatliekami be gydytojo konsultacijos.

Visų gydytojų akušerių-ginekologių sąrašą rasite čia.