Domino efekto proced9ros užpildaiDOMINO efektas yra inovatyvi injekcinė technika veido ovalo atkūrimui ir liftingui. DOMINO technikos naudojimas leidžia pasiekti natūraliai atrodančius rezultatus, atjauninant veido bruožus, be radikalių pokyčių.

DOMINO protokolas paremtas tuo, kad tikslingai injekuojant į vieną sritį, yra paveikiama ir kita – analogiškai kaip DOMINO kaladėlės. Šios unikalios technikos principas yra paremtas injekcijomis į šonines veido dalis, kurios yra mažiau mimikuojamos, o injekcijos centrinėje veido dalyje yra atliekamos tik papildomai, siekiant atstatyti odos liftingą ar suteikti projekciją pakitusiems bruožams. Be to, ši technika atsižvelgia į tai, kad senėjimas vyksta skirtinguose sluoksniuose: riebaliniame, kauliniame, raumenų, raiščių ir odos.

Pirmaisiais pokyčiais galima džiaugtis iš karto po DOMINO efekto injekcinės procedūros, bet tikrasis efektas dėl hialurono rūgšties ir vykstančių procesų išryškėja mėnesio laikotarpyje – oda įgauna švytėjimo, skaistėja, dingsta nuovargio žymės, mažėja raukšlelės. Toks efektas įprastai išlieka nuo 18 iki 24 mėnesių.

DOMINO efekto injekcijų privalumai:

  • Natūraliai atrodantis rezultatas - ši technika neišprovokuoja žymaus patinimo, pasiekiamas natūralus ir ne per daug ištemptas rezultatas.

  • Veido V formos atstatymas - nepakeičiant veido bruožų.

  • Gravitacijos suvaldymas - kai pastebima ir jaučiama, kad oda lyg ,,nukarusi", taip pat norint sumažinti tiek pirmąsias, tiek gilesnes raukšleles.

  • Procedūra tinkama tiek jaunesniems, 30-45 metų amžiaus, tiek vyresniems pacientams, 45-60 metų amžiaus.

Domino efekto injekcijų koreguojamos sritysKaip atliekama DOMINO efekto injekcinė procedūra?

DOMINO procedūra veikia tuo pačiu principu, kaip ir populiarus žaidimas tuo pačiu pavadinimu – taškų skaičius viename domino figūrėlės gale turi sutapti su taškų skaičiumi kitame figūrėlės gale, prie kurio jis jungiamas.  DOMINO efekto procedūros tikslas toks pat – hialurono rūgšties užpildą suleisti į strategiškai parinktus veido taškus, kurie yra tarpusavyje susiję ir atitinka natūralią veido anatomiją, kad paveikus vieną sritį jis paveiktų ir gretimas sritis.

Pirmame etape, procedūros metu gydytojas injekuoja preparatą į smilkinį ties plaukų augimo linija, tuo pačiu pakeldamas temporalinę skiltį. Jei reikia, preparatas taip pat gali būti suleistas ties antakiu ir šiek tiek pakeltas.

Antrame etape, atliekama vidurinės veido dalies (ties skruostu) korekcija, atsižvelgiant į tai, kad šioje srityje yra vienas iš labiausiai atsikišusių taškų. Suleidžiamas itin mažas kiekis hialurono rūgšties, tačiau šis etapas gali būti praleistas, jei pacientui tai nereikalinga.

Procedūrą užbaigia trečiasis etapas, kurio metu gydytojas pakelia apatinio žandikaulio lanką.

Atliekant DOMINO efekto injekcinę procedūrą naudojama vėduoklinė technika, kurios pagrindinis privalumas yra mažas dūrių kiekis. Procedūra apima tik du įėjimo taškus, kurie padorami kaniule. Ši adata įkišama po oda ir gali būti sukinėjama, kad produktas būtų lygiai paskirstytas. Dėl šios technikos visiškai nejaučiamas skausmo arba jaučiama minimaliai, po procedūros nelieka hematomų. 

Kiek užtrunka DOMINO efekto injekcinė procedūra?

Pati Domino efekto procedūra su pasiruošimu užtrunka iki valandos laiko.

Rekomendacijos prieš ir po DOMINO efekto injekcinės procedūros:

Specialaus pasiruošimo nereikia, bet geriausiems rezultatams pasiekti reikia, kad procedūros metu paciento kūno svoris turėtų būti stabilus bent šešis mėnesius.

Bent savaitę laiko prieš procedūrą rekomenduojama nevartoti aspirino, vitamino C ir/arba vitamino E didelėmis dozėmis;

Gydantis antikoaguliantais, yra įspėjamas apie padidėjusią mėlynių ir kraujavimo riziką injekcijos metu;

Rekomenduojama 12 valandų po procedūros netepti jokio makiažo;

Po injekcijos 2 savaites vengti ekstremalių temperatūrų skirtumo (didelio šalčio, saunos, garų pirties), taip pat ilgalaikio saulės poveikio ar ultravioletinių spindulių.

Kiek DOMINO efekto injekcijų gali prireikti?

Rekomenduojama pakartotinai atlikti DOMINO efekto injekcinę procedūrą kas dvejus metus. Tačiau labai svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir rekomendacijų, tokių kaip mezoterapija, biorevitalizacija, tinkamos kosmetikos naudojimas ir apsauga nuo ultravioletinių spindulių, kurios gali padėti pratęsti procedūros efektą.

Kas atlieka šias DOMINO efekto injekcines procedūras?

Visas injekcines procedūras "BIOFIRST" klinikoje atlieka tik gydytojos dermatovenerologės. 

 

 

Užsiregistruoti galite:Registracija internetu
  • Domino efekto injekcinė procedūra (priklausomai nuo parinkto produkto ir jo kiekio) nuo

    600 €

Gydytojo dermatovenerologo konsultacija prieš procedūrą 55€. Konsultacija nėra apmokestinama, jei procedūra atliekama to paties vizito metu.
Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.