Odos atjauninimas - šviesos terapijaLazerio/fotonų srauto terapija pasižymi itin įvairiapusiu poveikiu, yra visiškai neskausminga ir nepavojinga. BIOFIRST klinikoje naudojamas Vokietijos mokslininkų sukurtas aparatas, kurio pagalba galima greitai ir saugiai gydyti itin didelį odos paviršiaus plotą. Lazerio šviesa stimuliuoja ląstelių gijimą, suaktyvina organizmo gydomąsias galias, padidina imuninių reakcijų lygį ir normalizuoja medžiagų apykaitos funkcijas.

Fotodinaminė terapija vis dažniau taikoma dermatologijoje. Ji ne tik veiksmingai gydo įvairias ikinavikines, uždegimines (aknė), virusines (herpes) bei kitas odos ligas, įvairias žaizdas bei randus, bet ir pasižymi odą atjauninančiu poveikiu. Stebimi puikūs kosmetiniai rezultatai kovojant su odos senėjimo problemomis (netolygi odos spalva, raukšlės).

Vietinis fotodinaminis gydymas yra patvirtintas gydymo metodas tiek Europos Sąjungos šalyse, tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose ir plačiai taikomas įvairių ligų gydymui. Tai puikus gydymo metodas ikivėžiniams susirgimams (aktininėms keratozėms) bei paviršiniams odos navikams (paviršinėms bazalinių ląstelių karcinomoms). Literatūroje pažymima, kad gydant šiuos pažeidimus, pastebimas šalutinis procedūros efektas – odos atsinaujinimas. Taigi, pacientai džiaugiasi ne tik veiksmingu gydymu, bet ir puikiais kosmetiniais rezultatais, atjaunėjusia oda.

Kiek procedūrų gali prireikti?

Atsižvelgiant į konkrečią problemą, paskiriamas individualus procedūrų kursas. Paprastai, ikivėžiniams ir vėžiniams susirgimams reikia 1-3 proc. su 1-2 savaičių pertrauka, o aknės gydymui rekomenduojama min 5-6 proc. tokiu pačiu intervalu.

Susiję straipsniai: 

Apie mus rašo "Šiuolaikinė natūralioji medicina": Pažangios lazerio technologijos grožio ir gydymo procedūroms

Naujausios kartos lazeriai jau Lietuvoje!

 

 

  • Odos atjauninimas - šviesos terapija (HYPER PHOTON 3D)

    35 €

Dermatovenerologo konsultacija - 85 €
Dermatovenerologo, medicinos mokslų daktaro konsultacija kainuoja 98 €
Konsultacija nemokama, jeigu procedūros vertė viršija konsultacijos kainą.
Šiame kainoraštyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio.
Klinika pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas arba nebeteikti kai kurių paslaugų.